Рівненська міліція допомагає проводити рейдерські захоплення?

Вчора, 2 грудня, в конференц-залі готелю "Мир", відбулася прес-конференція представників трудового колективу Державного підприємства "Зірненський спиртовий завод". Метою прес-конференції було розповісти про те, як за допомогою правоохоронців, високопосадовців,  та місцевих чиновників, 28 листопада із застосуванням озброєних бійців спецпідрозділу міліції відбулось рейдерське захоплення заводу. 

Як повідомлялося раніше , працівники заводу "Зірненський спиртовий завод", декілька годин не впускали на територію новопризначеного керівника Ярослава Ціпана, а після тривалих перемовин, на місце події  приїхав спецпідрозділ міліції, правоохоронці розштовхали людей та завели Ярослава Ціпана на територію.

- На підприємстві працює 120 робітників, і це дуже дружній колектив, адже в нас працюють цілими родинами. Всі працівники відмовились виходити на роботу під керівництвом Ціпана, а натомість почали отримувати телефонні дзвінки з вимогами з'явитись на роботу, бо в інакшому випадку їх звільнять за статтею. Ярослав Ціпан працював на даному заводі, у механічній майстерні, і всі його колишні колеги проти нього, адже не задоволенні його керівництвом на посту головного інженера. Також не задоволенні ставленням до працівників. Людина не користується авторитетом та довірою робітників. Він не цікавиться життям заводу, та його модернізацією. - розповіла Валентина Галатай, голова профкому заводу.

- За жовтень - листопад, концерн "Укрспирт", призначав на підприємстві 5 раз нових керівників. А у двох із них, Вербенюка та Ільчишина, у наказі взагалі співпадали номер наказу та дата. Нікого з цих новопризначених "керівників", трудовий колектив на завод не пропустив. Новопризначенці не зверталися до суду, адже розуміють свою неправоту. Відповідно, вони вирішили піти іншим шляхом, силовим. Саме цікаво, що це побиття працівники спец підрозділу УМВС в Рівненській області, вчинили напередодні трагічних подій на Майдані, коли по-звірячому побили мирних студентів. - розповіла Людмила Калініченко, адвокат.

Працівники та захисники заводу припускають, що метою заволодіння заводом - є його знищення, а на його базі створення цехів, керівником яких буде юридична особа. Тоді будуть звільнені всі працівники, а податки у місцевий бюджет платитись не будуть.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.