Голова Рівненської облради ініціює перед Кабміном зміни до законодавчих актів

Не тільки на Рівненщині, а й по всій території України постійно виникають питання, пов’язані з проведенням державної реєстрації речових прав держави на нерухоме майно, які здійснюють регіональні відділення Фонду державного майна України по областях.

При виконанні зазначених функцій у відповідності до чинного законодавства регіональне відділення  до заяви про державну реєстрацію прав та їх обтяжень подає оригінали документів, серед яких є документ про оплату послуг з державної реєстрації прав та їх обтяжень. Оплата здійснюється за вищезазначені послуги через Державну казначейську службу України.

При реєстрації об’єктів нерухомості (будівель споруд, об’єктів незавершеного будівництва) одержувачем коштів є Міністерство юстиції України. За державну реєстрацію регіональним відділенням ФДМУ по області здійснюється оплата в розмірі 120 грн. Даний платіж сплачується як авансовий, при цьому, платнику не видаються підтверджуючі документи. Крім того, справляється державне мито в розмірі 119 грн.

На прохання регіонального відділення ФДМУ по Рівненській області, з метою економного і раціонального використання державних коштів голова обласної ради запропонував Кабінету Міністрів України внести відповідні зміни до нормативно-правових актів в частині звільнення державних органів приватизації від плати за надання витягу з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно під час проведення державної реєстрації права власності держави на об’єкти нерухомості, що розміщені на земельній ділянці переміщення яких неможливе без їх знецінення та зміни призначення (будівлі, споруди, об’єкти незавершеного будівництва).

Про це повідомляє прес-служба облради.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.