Рятувальникам Рівненщини закупили аварійно-рятувальне спорядження

З метою покращення стану оперативного реагування під час виникнення пожеж, надзвичайних подій та ситуацій, надання допомоги населенню в екстремальних ситуаціях  в рамках діючої міської програми запобігання виникненню надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та захисту населення та територій міста Рівне у разі їх виникнення на 2013-2017 роки з бюджету міста, нещодавно було виділено 100 тисяч гривень.

Кошти були використані на закупівлю аварійно-рятувальної та пожежної техніки, спецінструменту, аварійно-рятувального обладнання, спеціального одягу, засобів освітлення та зв’язку для доукомплектування пожежно-рятувальних підрозділів обласного центру.

- Не дивлячись на всі складнощі бюджету, ми і в подальшому будемо допомагати нашим рятувальникам, адже виконуючи завдання за призначенням, бійці Державної служби України з надзвичайних ситуацій щоденно ризикують життям, рятують та надають допомогу жителям нашого міста. Придбане нове спеціальне обладнання  суттєво покращить стан матеріально - технічного забезпечення пожежно-рятувальних підрозділів та збільшить ефективність їхньої роботи, - зазначив Володимир Хомко.

Про це повідомляє прес-служба ГУ ДСНС України у Рівненській області.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.