Голова Рівненської облради звільнив радника, щоб влаштувати "своїх"

Як повідомляв раніше сайт "ВСЕ", радника голови Рівненської обласної ради Едуарда Герасимчука звільнили з роботи. Журналісти сайту "ВСЕ", аби отримати коментар про причини звільнення, телефонували до голови Рівненської обласної ради Михайла Кириллова та керуючого справами облради Василя Харчука. Однак телефон голови облради не відповідав, а керуючий справами попросив передзвонити пізніше, після чого теж перестав відповідати на дзвінки.

Прояснити таємничість ситуації погодився сам Едуард Герасимчук, який зараз знаходиться на лікуванні в стаціонарі. В коментарі журналісту він повідомив наступне:

– Я справді отримав наприкінці минулого тижня від керуючого справами облради Василя Харчука телефонне повідомлення про те, що звільнений. А цього тижня поштою отримав копію розпорядження Михайла Кириллова. У ньому сказано, що звільнений я начебто за власним бажанням, і моя заява про це зареєстрована у виконавчому апараті обласної ради від 5 листопада 2014 року. Одразу зазначу, що жодного бажання звільнятися за останні кілька місяців я ніде не висловлював ні усно, ні письмово, хоча б тому, що у цей час перебуваю на лікарняному, – розповів Едуард Герасимчук. – Так, заяву я справді писав, але ще десь наприкінці літа чи на початку осені – зараз не пригадаю. Писав тому, що виникли серйозні розбіжності з Михайлом Кирилловим з приводу важливих робочих питань. Однак голова облради тоді мою заяву не задовольнив у відведений законом час (два тижні – авт.), попросив мене не поспішати, подумати і ще попрацювати. Я погодився. Тому заява давно втратила юридичну силу. Але невдовзі після того я захворів, потрапив до лікарні. І вже майже два місяці лікуюся. Останнім часом Михайло Кириллов регулярно телефонував мені і фактично змушував вийти з лікарняного, казав, що йому потрібно мене звільнити, бо має влаштовувати "своїх людей" на роботу, чомусь… в міліцію. Мовляв, вони давно не працювали, і їх потрібно перевести в органи з державної служби. Я йому пояснював, що лікарі мене не відпускають через мій стан, і ніхто не братиме на себе таку відповідальність – припинити лікарняний на один день, для цього потрібні медичні підстави, а не бажання голови обласної ради. Тому, судячи з усього, він дістав мою заяву чотиримісячної давнини, яку тоді поклав собі в шухляду, і дав їй зараз хід. У кожному разі оскаржуватиму це розпорядження в суді. Бажання працювати з таким головою обласної ради у мене, звісно, більше немає. Але це – питання законності, про яку так часто згадує Михайло Кириллов, – її має бути поновлено, – переконаний Едуард Герасимчук.

Сайт "ВСЕ" сподівається, що свою точку зору нададуть і голова обласної ради Михайло Кириллов та керуючий справами Василь Харчук.

Коментарі

суди були, напевно українські??найоб"єктивніші і найчесніші:)))))))))))))

гарна компашка..Едічка-аферист-орденоносець-Свєтка і її пахан Червонюк...Так синка,цього синьомордого мусорка,чи то лейтенанта,чи то подпола,за вбивство пасажира посадили,чи відмазали ,як сопливого Чевонюка??А то,щось не пригадаю..

Нас з Герасимчуком не лише Світлана Сирота поєднує. Да ми з Едіком як блізнєци. Мій син вбив людину, і Едіка син пасажира своєї машини за*башив. http://ogo.ua/articles/view/2005-09-29/8260.html
А ви тут про Кірілова байки розказуєте

Ну да, ну да. це та статєйка, за якою герасимчук виграв суд по захисту честі і гідності у всіх інстанціях. а інформацію по ній бивший начальник міліції-злодій жолудь лічно диктував ))) насмішили. А раз герасимчук і досі спокою не дає всіляким злодюгам і брехунам, зачить молодець. успіхів!

http://www.og.com.ua/st1639.php
А ще його лобіює сам кандидат в депутати-невдаха Червонюк. Якщо хтось не знає - Світланка Сирота з прес-служби Льонокомбінату є дружиною Герасимчука. Ото скоріше за все Червонюк і проплачує Кривошеєву матеріали на захист цього мусора. Читайте про Едю і насолоджуйтеся, і робіть висновки http://www.og.com.ua/st1639.php

Едя - КГБешнік і аферист.

Хто ти такий,щоб давати такі висновки!!

Герасимчук толковий алекватний керівник і людина слова. От і хочуть його спихнути. Точно, чує Кирилов , що нові в ОДА йому вже заміну узгодили. От і в порядність грає.

герасимчук - алкаш...все інше не має значення

Мда, звільнили працівника за власним бажанням, який цього не бажає ))). То все таки за власним чи за чиїмсь бажанням ))? В вкраїні таке коїться а вони х....ю займаються.

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.