На Рівненщині відзначили Міжнародний день інвалідів

3 грудня у всьому світі відзначають Міжнародний день інвалідів. Для вихованців Острозької спеціальної загальноосвітньої школи – інтернату І – ІІІ ступенів ця дата є особливою. У навчальному закладі, де здобувають базову та середньюзагальну освіту діти  із вадами слуху, до цього дня готуються ретельно. Концертну програму вихованці вивчати почали ще з вересня.

Привітати учнів закладу приїхали представники влади, освітяни та батьки.

- Це ще один день в році, щоб нагадати суспільству, що є такі діти – з особливими потребами. І сьогодні вони найбільше потребують нашого розуміння та підтримки, - зазначив заступник голови ОДА Тарас Пустовіт.

Нині в цій школі здобуває освіту 119 дітей, які навчаються у 19 класах. Щоденно займаються з учнями та допомагають опанувати  шкільну програму 34 учителя та 36 вихователів. Також у закладі функціонує дошкільне відділення, де  можуть навчатись діти 4-6 річного віку.

- Діти з особливими потребами повинні відчувати себе рівними серед рівних у сьогоденному суспільстві. І педагогічному колективу цього навчального закладу вдається це втілити ,-  наголосив заступник начальника управління освіти і науки Рівненської ОДА Олег Пекарський

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.