Бурштин і гроші з будівлі УМВС Рівненщини викрали через недбалість слідчого?

Прокуратурою Рівненської області слідчому слідчого управління УМВС України в Рівненській області повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 367 КК України (службова недбалість, що спричинило тяжкі наслідки).

Встановлено, що капітан міліції, неналежно виконуючи покладені на нього службові обов’язки через несумлінне ставлення до них, не забезпечив належне збереження, а саме − бурштину загальною вагою понад 130 кг та грошових коштів у сумі 80 тис дол США, що були вилучені у ході розслідування кримінального провадження за фактом незаконного видобутку бурштину та зберігалися у його робочому кабінеті.

Як наслідок − гроші та майно 26.11.2014 були викрадені з приміщення УМВС України в Рівненській області невстановленими особами.

На даний час вирішується питання про обрання підозрюваному запобіжного заходу.

Слідчими прокуратури Рівненської області проводиться комплекс слідчих дій, спрямованих на встановлення фактичних обставин кримінального правопорушення з метою притягнення до відповідальності винних службових осіб органів внутрішніх справ.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Рівненської області.

Ключові слова: 

Коментарі

Это не режимный объект, так считают только мусора, которые боятся народа. Это административное здание со свободным доступом. А так - согласен, полный бред .

Повна ср*ка... савдеповський підхів - "покарання невинних". Яке ще повинно бути забезпечення належного зберігання, як не службовий кабінет з гратами. Слідак не то що не міг, він не мав права допускати, що із замкненого служ. кабінету режимного об"єкту (УМВС), де здійснюється цілодобова охорона та чергує слід.-опер. група, можуть викрасти реч.доки. На такий факт має бути контрафакт - щонайменше весь склад чергових по приміщенню - до цугундера

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.