Рівненського нардепа Осуховського хочуть позбавити мандату

У Рівному пропонують відкликати народного депутата Олега Осуховського.

- Шановні рівняни, свідомі громадські діячі та друзі, врешті решт. Я все таки пропоную зібратися і обговорити питання відкликання пана депутата від Рівного з ВР. Він порушив свої обінцянки, він пішов проти народу, який його обрав. Можна ж зібрати підписи, написати звернення... Нам непотрібні такі представники, які ганьблять наш край і нашу свідомість в цілому. Зібратися, поговорити, обсудити і прийняти рішення разом. Що на це скажете? - написала у Фейсбук Настьона Бондар.

Мова йде саме про Олега Осуховського, який йшов на вибори за підтримки БПП та УДАРу, однак після перемоги він не увійшов до складу коаліції через позицію керівництва ВО "Свобода". І хоча Осуховський йшов на вибори за підтримки політсил Порошенка та Кличка, ще на початку листопада представники верхівки "Свобода" заявили, що у коаліцію не збираються.

У коментарях до допису про відкликання Осуховського користувачі Фейсбук висловлюють різні думки з цього приводу:

- Осуховський йшов на виборах від БПП, а тепер внезапно в опозиції. Не годиться так. Якби люди знали, що він піде в опозицію, наврядче в такій кількості за нього голосували б, - Настьона Бондар.

- Логічно, хоча я за нього і не голосував, - Андрій Луста.

- Балаканина ні про що)))) Осуховський ішов не від БПП, а за пітримки БПП, який розрахувався в такий спосіб зі Свободою за вихід з коаліції, який зробив можливими дострокові вибори))) ні з якою опозицією Свобода нині не є і обіцяє голосувати , як і раніше ОДНОСТАЙНо за УСІ закони, що прискорюють люстрацію, належну оборону держави і євроінтеграцію)))) тепер предметніше, кого і як зрадив обранець від Рівного? У чому, наприклад, мене - радикально проєвропейського і антиросійського виборця - Осуховський обманув? -  Максим Коломис.

- Тим, що ти довірливо дав мандат тому, кого підтримав гарант. Потім той хутко згадав, що ідеологічно вони різні, чим знову обманув, бо бабло любить не менше, ніж травити байки про героїв. Якщо зараз його викриють, як це було в Дніпрі, він знайде собі новий елєхторат, - Дмитро Сільман.

- Чого так дрібно брати? давайте зразу Порошенка відкликати, імпічмент чи що там...1000 грн. солдатам в день обіцяв? - обіцяв, 1 млн. грн. родинам загиблих обіцяв? - обіцяв, припинити війну, здається, чи то через тиждень чи місяць - обіцяв? - обіцяв...ну і так далі.. хто ж тут крепший брехун, в яку передвиборчу програму не заглянь - скрізь одні цяцянки-обіцянки...а давайте анархію введем - самий справедливий лад гарантований, - Павло Юхневич.

Дехто із коментаторів цього допису пропонує скликати Віче та в наметі на майдані збирати підписи за відкликання Осуховського, який нещодавно травмував ногу під час гри у футбол.

Відповідно до статті 1 Закону України "Про відкликання народного депутата України", є кілька підстав для відкликання народного депутата України:

1. Відповідно до статті 96 Конституції (Основного Закону) України ( 888-09 ) народний депутат України, який не виправдав довір'я виборців, може бути в будь-який час відкликаний ними у порядку, встановленому цим Законом.

2. Підставами для відкликання виборцями обраного ними народного депутата України можуть бути:

порушення ним положень Конституції і законів України;

систематичне невиконання депутатських обов'язків, визначених Законом України "Про статус народного депутата України" ( 2790-12 ) і Регламентом Верховної Ради України ( 129а/94-ВР , 129б/94-ВР );

використання своїх повноважень в особистих корисливих цілях;

систематичне порушення норм депутатської етики і моралі;

невідповідність практичної діяльності депутата основним принципам і положенням його передвиборної програми;

відмова від переходу на постійну роботу до Верховної Ради України;

приховування доходів, занесення неточних даних у декларацію про доходи.

Ключові слова: 

Коментарі

Настьона, краще займись вивченням рідної мови,а то тобі "ВНЕЗАПНО" і ще якась дурниця прийде в голову.Всього тобі найкращого,Анастасія!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.