На Рівненщині рейдерське захоплення ще одного спиртзаводу?

Біля Шпанівського спиртзаводу з'явились невідомі, які конфліктують з місцевими жителями щодо призначення нового директора підприємства.

Працівники спиртзаводу зібрались біля підприємства і не пускають на територію нове керівництво.

На місце події приїхав заступник гендиректора ДП "Укрспирт" з питань безпеки Андрій Бабяр. Разом із ним приїхали невідомі чоловіки спортивної статури.

Бабяр зазначив, що на місце події мають привести документи про призначення нового директора спиртзаводу, якого призначили 26 листопада. Це такий собі пан Оберванюк. Його нібито спочатку хотіли призначити директором Зірненського спирзаводу, але це не вдалось і тепер він має очолити завод у Шпанові.

Заступник директора Шпанівського заводу Ігор Шумілов зазначив, що це не призначення, а рейдерське захоплення, бо "Укрспирт" знаходиться в стадії ліквідації.  

Біля спиртзаводу наразі знаходяться працівники підрозділу особливого призначення.

Серед присутніх приблизно два десятка місцевих жителів. Кількість чоловіків, які приїхали на підтримку нового керівництва заводу невідома, бо вони сидять у машинах.

Також тут перебуває представник голови Рівненської облради Роман Мартин та голова Рівненської райради Володимир Пилипчук.

Пізніше до журналіста сайту "ВСЕ" звернулися представники "Укрспирту" з вимогою висвітлити їх позиції щодо цього. Подаємо надіслану інформацію без правок і скорочень:

"Наразі біля ДП "Шпанівський ЕЗХЕ" знаходяться очільники концерну "Укрспирт"  та представники служби безпеки "Укрспирт", що мають забезпечити контроль за потраплянням на територію заводу нового, призначеного відповідно до всіх чинних процедур директора Шпанівського ЕЗХЕ (відповідні документи надішле Вам співробітник нашої прес-служби Пупишев Євген).

Рейдерське захоплення ДП "Шпанівське ЕЗХЕ" провели невідомі особи раніше (основна версія – злочинним угрупуванням Олексія Чоботарьова), у жовтні цього року, щоб налагодити незаконне виробництва етилового спирту. Уповноважені співробітники концерну "Укрспирт" та працівники служби безпеки "Укрспирт" разом з правоохоронними органами повертають його у державну власність, щоб припинити злочини.

Слід розуміти, що дії працівників заводу, що блокують потрапляння на територію підприємства його ж керівників – незаконні, та можуть мати відповідні наслідки в рамках чинного адміністративного та кримінального кодексів.

Заява Ігоря Шумілова про те, що "Укрспирт" знаходиться на стадії ліквідації, тому не може призначати керівників – недостовірна, оскільки Кабінет Міністрів не анонсував та не проводив ліквідації ДП "Укрспирт".

Наприкінці минулого тижня керівництву концерну "Укрспирт" вдалося змінити керівника Державного підприємства "Зірненський спиртовий завод". Представники трудового колективу не впускали новопризначеного директора Ярослава Ціпана на підприємство, допоки їх не розігнала міліція.

Коментарі

Посадовці селищної ради у Славському вимагали хабар у півмільйона гривень
Увечері 26 травня «на гарячому» затрималиголову, землевпорядника та секретаря однієї з селищних рад Сколівського району при одержанні частини неправомірної вигоди в сумі 35 тис. грн.. Про це повідомила прес-служба прокуратури Львівської області. Як стало відомо Гал-інфо, йдеться про посадовців селищної ради у селищі Славське.
Нагадаємо, що вказані кошти посадовці одержали від громадянина за зміну цільового призначення двох земельних ділянок під індивідуальне житлове будівництво. Загалом за винесення усіх «потрібних» рішень селищної ради останні вимагали від нього 480 тис. грн.

Захар Беркут здійснює рейдерське захоплення землі в с.Волосянка. А траси Захар Беркут не відповідають технічним умовам. Інсайдери. Під прикриттям: Смертельні курорти
https://www.youtube.com/watch?v=kZ_OHrn0ceM#t=1704

Рейдерське захоплення землі гірськолижним курортом «Захар Беркут»
В селі Волосянкая, де розташований відомий гірськолижний курорт «Захар Беркут», селяни кажуть, що стали жертвами рейдерського захоплення.
А ситуація дійсно безпрецедентна. Такого в Сколівському районі давно не було, якщо колись було взагалі. . Ця земля впала в око рейдерам. Селяни вимагають припинити рейдерску атаку на землю біля туркомлекса «Захар Беркут».
Перестати рейдерам грубо порушувати інтереси селян в Волосянці .
Місцеві жителі села Волосянка опинилися в ситуації, яка за зовнішніми формальними ознаками скидається на рейдерське захоплення землі , до якого має відношення гірськолижний комплекс, який називають «Захар Беркут» .

Рейдерство в Карпатах перетворюється з простих атак на чужу власність в бізнес. Побоювання селян в Волосянці викликає і той факт, що сьогодні в традиційних схемах рейдерських з‘явилася земля. Прес рейдерства наклався на земельні ділянки в регіоні гірськолижного курорту Захар Беркут, що в селі Волосянка, Сколівського району, Львівської області.
Рейдерські атаки повертаються, і все частіше їх об’єктами стають земельні ділянки біля туристичної бази «Захар Беркут» в с. Волосянка. Об‘єктами рейдерських атак стають землі під ОСГ.
Мальовничі карпатські полонини завжди були ласим шматком для рейдерів. У плани рейдерів увійшлаи і земельні наділи в на горі Високий Верх. Загарбати ці землі означає отримати гарне місце для відпочинку та прибутковий бізнес в горах Карпатах.

Селяни скаржаться, що комплекс Захар Беркут встановив шлагбауми на всіх підїздах, машини та підводи до гору до паїв не пропускають. Заїзду там практично немає, крім заїзду,що є коло бази, поскільки їх не пропускають, вони не можуть обробляти землю. Взагалі не мають доступу до своєї землі, незважаючи на те, що всі докумнти є правильно оформлені і них є право власності на землю.

Незаконне рейдерство в Волосянці висвітлюється в ЗМІ, куда звернулись місцеві жителі , щоб журналісти зняли репортаж про рейдерське захоплення землі гірськолижним курортом Захар Беркут Волосянка. Рейдерська атака вже привела до значних матеріальних втрат місцевих жителів. Людей з курорту, який здійснює рейдерство землі на карпатській полонині називають рейдерами. Термін «рейдер» прийшов в Волосянку з США , де «рейдерами» називають атакуючу сторону в процесі поглинання , але на відміну від Волосянка (село біля туристичного комплексу Захар Беркут) кримінального відтінка в цьому понятті переважно нема. Найбільш відомим прикладом поглинання землі в Сколівському районі являється рейдерське захоплення на гірськолижних трасах ктуркомплексу «Захар Беркут»

Захоплення бізнесу (землі) біля гірськолижного курорту «Захар Беркут» називають «рейдерським захопленням», тепер кожний селянин в Волосянці знає, що це явище отримало назву «рейдерство» (з англ. raid, набіг, или raider, нальотчик). http://youtu.be/Ins9y_X3IwE

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.