Міліція Рівненщини відхрестилась від бійки на спиртзаводі

За інформацією СЗГ УМВС України в Рівненській області, під час забезпечення правопорядку поблизу адміністративної будівлі Зірненського спиртового заводу жоден працівник міліції не застосував ні спецзасобів, ні заходів фізичного впливу, а повідомлення про застосування міліціонерами гумових кийків не відповідають дійсності та є необґрунтованими.

Про це йдеться у повідомленні СЗГ УМВС України в Рівненській області.

- 28 листопада надійшло звернення від посадових осіб організації, в оперативному управлінні якої перебуває Зірненський спиртовий завод, щодо можливого групового порушення громадського порядку. З метою забезпечення охорони громадського порядку і недопущення виникнення сутичок того дня був залучений особовий склад роти міліції громадської безпеки особливого призначення, - зазначили у міліції.

У СЗГ УМВС України в Рівненській області наголошують: такі повідомлення, які ширяться засобами масової інформації, спрямовані на загострення і так створеної конфліктної ситуації, куди намагаються втягнути правоохоронні органи. Про непричетність правоохоронців до сутичок свідчить відеозапис

Нагадаємо, про причетність працівників міліції до "силового" призначення нового директора Зірненського спиртового заводу повідомила під час прес-конференції адвокат представників трудового колективу.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.