Сьогодні у Рівному та області вимкнуть світло

Для забезпечення стабільної роботи Об‘єднаної енергетичної системи України НЕК «Укренерго» продовжує запроваджувати графіки аварійних вимкнень електричної енергії.

ПАТ «Рівнеобленерго» о 9-15 ранку сьогодні знов отримало команду головного диспетчера Об’єднаної Енергетичної Системи України для введення обмеження потужності по Рівненський області. Обмеження буде введено протягом найближчих хвилин по всім районам області та м. Рівне. Наразі частково вимкнено всі райони області та місто Рівне у районі Автовокзалу та прилеглих до нього вулиць, Радіозаводу, Північний, вул. Кн. Володимира та Біла. Відключення на цих об’єктах триватиме орієнтовно до двох годин.

ПАТ «Рівнеобленерго» звернулися до «НЕК «Укренерго» та головного диспетчера системи України з проханням впорядкувати запровадження графіків для інформування населення про їх введення в оперативному режимі.

Енергетики просять споживачів з розумінням ставитися до складної ситуації, що склалася, дбати про власну безпеку, не користуватися ліфтами та вимикати електроприлади, виходячи з дому.

У зв’язку з важливістю даної ситуації ПАТ “Рівнеобленерго” звертається до всіх мешканців Рівненської області з проханням максимально обмежити споживання електроенергії, особливо у години пікових навантажень, та без зайвої потреби не використовувати потужні електроприлади.

Коментарі

Європа бл*

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.