Рівненським школярам показали військову техніку та життя солдатів

4 грудня, в окремій бригаді зв'язку оперативного командування "Північ" Збройних Сил України, відбувся “День відкритих дверей” для вихованців старших класів рівненських шкіл.

Вже не перший рік в обласному центрі існує традиція напередодні Дня Збройних Сил України запрошувати у військову частину молодь, щоб ознайомити дітей з особливостями проходження служби та побутом особового складу.

- Особливістю цієї військової частини є те, що основним її завданням є забезпечення надійного та безперервного зв’язку між військовими частинами, підрозділами та вищими штабами, - розповів дітям офіцер бригади майор Костянтин Булгаков.

Як повідомили з прес-центру управління оперативного командування «Північ», для хлопців та дівчат старших класів місцевих шкіл показали військову техніку, кімнату бойової слави, приміщення для відпочинку особового складу та місця для занять спортом.

З особливою зацікавленістю школярі знайомилися зі зброєю військовослужбовців, її призначенням та характеристиками. Майбутні захисники вітчизни охоче задавали питання. Їх цікавило усе – від тактико-технічних характеристик до застосування окремих зразків зброї у екстремальних ситуаціях.

– Ми вдячні військовим за те, що показали нам сучасне життя українського війська. Кожен з підлітків на власні очі побачив, що бути зв'язківцем почесно та відповідально, і те, що Україну є кому захищати, – поділилася враженнями класний керівник 8 загальноосвітньої школи Ірина Черуха. Також вона висловила впевненість, що більшість її вихованців тепер розглядатимуть службу в Збройних Силах, як майбутню професію.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.