Студенти "Острозької академії" показали європейський приклад іншим вишам

На звернення МГО Молодь-ДІЄ студентське самоврядування Національного університету “Острозька академія” оприлюднили фінансовий звіт про витрати та доходи ГО “Братство спудеїв”.

 - Це перший фінансовий звіт студентського самоврядування на Рівненщині. Це приклад для РДГУ та НУВГП, які ще досі не оприлюднили фінансові звіти. Це питання принципове, питання чесності та відкритості. Статуту профкомів та інших студенських формувань не забороняють оприлюднювати звіти організаціям. А для студентів це буде європейський факт відкритості, - говорить громадський активіст Віталій Примак.

Згідно фінансового звіту ГО “Братство спудеїв”  в період з 13 березня по 3 грудня 2014 року витратила 17 518.08 грн. та отримали надходження  11 386.07 грн. Також, в організації лише Голова отримує заробітну плату у розмірі 603 грн. на місяць.

- Особисто я звітуватися не відмовляюся і не відмовлюся ніколи. Така ситуація неприпустима. Тим більше, якщо фонд формується за рахунок членських внесків студентів, як у РДГУ. Хочу також наголосити, що в Острозькій академії, принаймні за час мого головування, жодних членських внесків зі студентів збирати не будуть, - говорить Голова ГО “Братство спудеїв” Данило Плахотін.

МГО Молодь-ДІЄ разом із журналістами просить оприлюднити фінансові звіти усі студентські організації Рівненщини.

Детальний звіт ГО “Братство спудеїв” ТУТ

Інтерв’ю із Головою ГО “Братство спудеїв” Данилом Плахотіном ТУТ

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.