Мер Рівного стривожений ситуацією на "Рівнеазоті"

За словами міського голови Рівного Володимира Хомка, наразі навколо рівненського хімічного «гіганта» ПАТ «Рівнеазот» складається тривожна ситуація.

Це надзвичайно важливе для міста підприємство у найближчий час має всі шанси зупинитись через припинення поставок газу, про що підприємство було попереджено НАК «Нафтогаз України».

 - Вкотре заявляю, що це буде велика проблема для Рівного.  Допоки ми стабільне місто, ми наповнюємо бюджет. Ми отримали субвенцію на зарплати вчителям, у нас немає серйозних проблем. Як тільки зупиниться «Азот», у нас з’явиться чимало фінансових і соціальних  проблем,  адже понад чотири тисячі працівників цього підприємства залишаться без роботи і опиняться на вулиці. Вкотре наголошую - треба вжити всіх заходів, щоб не допустити зупинки «Рівнеазоту».  Тому ми й звернулися від імені міської ради до Президента та Премєр-міністра, депутати обласної ради зі свого боку з ініціативи Галини Кульчинської також звернулися телефонограмою до керівництва держави. Звертаємось також до наших рівненських депутатів Верховної Ради, щоб допомогли не допустити закриття цього бюджетоутворюючого підприємства. Це також їх проблема, адже їх обрали рівняни. Ми усі разом повинні вжити всіх можливих заходів, щоб «Рівнеазот» не зупинився. Питання газу потрібно вирішувати на державному рівні аби підприємство продовжило свою роботу, - заявив міський голова Володимир Хомко.

 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.