У Рівному проведуть гендерний моніторинг парламентських виборів -2014

10 грудня представників преси, органів влади, політичних партій, громадських організацій  та активних представниць суспільно-політичного життя Рівненщини запрошують до участі  у регіональному прес-заході в рамках проекту «Гендерний моніторинг парламентських виборів -2014».

Презентацію результатів моніторингу на заході представить експерт проекту , доктор політичних наук  з Волині пані Оксана Ярош.

Захід проходитиме у форматі медіа-кав’ярні. У ході запланованого інтерактивного обговорення учасники поділяться власним досвідом, оцінять ситуацію на Рівненщині. Важливими залишаються питання:  чи  виконувався Закон України про політичні партії щодо квотного принципу формування списків політичних партій?  Як реально вплинути на його дотримання? Як ЗМІ висвітлювали участь жінок у передвиборчій кампанії 2014 року? Чи стане нова Рада  більш дієвою та демократичною?

 

Захід відбудеться в рамках проекту ВГО Жіночий Консорціум України "Гендерний моніторинг парламентських виборів - 2014", який проводиться в рамках проекту "Об'єднуємося заради реформ (UNITER)", що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та програмою РАСТ в Україні.

Дата проведення медіа-кав'ярні:  10 грудня  2014 року ( 14.00 - 16.00)

Місце проведення:  ресторанний комплекс «Колиба»    (вул. Д.Галицького, 16-б)

Детальнішу інформацію можна отримати за телефонами або електронною адресою:

Контактна особа:  Лариса Гунько

тел. 23-34-57

e-mail :  chayka@rivne.com;   hunko62@mail.ru;  centerchaika@gmail.com

моб. (096 126 52 58)

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.