Рівненські студенти контролюють роботу міського голови

У зв’язку з тим, що минулого тижня міський голова Рівного Володимир Хомко під час щорічної акції «День з керманичами міста» перебував на лікарняному, він запропонував студентам Рівного провести з ним свій робочий день на цьому тижні.

- Бажаючих ознайомитись з моїми робочими буднями виявилось аж 10 чоловік. Тому протягом тижня зі мною в кабінеті або за його межами перебуватимуть два стажери. Зокрема, сьогодні стажуються студенти Рівненського державного гуманітарного університету Надія Марщівська (4 курс) та Анастасія Карпова (3 курс). Почали дівчата свій робочий день разом з нами з оперативної наради під головуванням міського голови, - розповів Володимир Хомко.

Нагадаємо, студентам доручали керувати містом вже не вперше. Це щорічний захід, приурочений дню місцевого самоврядування. Днем раніше 25 хлопців і дівчат  відпрацювали повноцінний робочий день із рівненськими чиновниками. Відвідували наради, обговорили нагальні соціальні та комунальні проблеми і навіть перевірили підготовку до різдвяно-новорічних свят. А потому зібралися у залі засідань Рівненського міськвиконкому. Поділилися враженнями і отримали сертифікати про успішне стажування у рамках акції "День з керманичами міста".

Організатори та співорганізатори заходу — управління у справах сім”ї, молоді та спорту виконавчого комітету Рівненської міської ради за підтримки управлінь та відділів виконавчого комітету Рівненської міської ради. Про це повідомляє прес-служба Рівненської міської ради. про це повідомляє відділ інформаційно-аналітичного забезпечення виконавчого комітету Рівненської міської ради

Ключові слова: 

Коментарі

З статті, так і не побачив - де ж тут контроль то був.... Спостерігали за верхівкою айсберга - згідний. Але не вірю, що їх посвятили у всі тонкощі роботи на такій відповідальній посаді0

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.