У Рівному відбудеться творчий вечір Юрія Андруховича

17 грудня організація “Література.РВ” запрошує всіх на творчий вечір Юрія Анруховича. Це буде фінальний літературний захід 2014 року, влаштований командою “Літ.РВ”. У програмі творчого вечору передбачається презентація нової книги письменника, читання віршів та спілкування з аудиторією. Захід пройде у ляльковому театрі Рівного. Почток о 19:00. Модератор - Олександр Ірванець.

На початку грудня вийшла друком нова книга патріарха літ.угрупування “Бу-Ба-Бу” Юрія Андруховича - “Тут похований фантомас”. Це - збірка есеїв та колонок, які публікувалися на сайті  “ТСН” з 2010 року. Книга являє собою своєрідне вибране із записів, розміщених у хронологічній послідовності. Збірку «Тут похований фантомас» видала літературна агенція «Discursus».

Рівне стане одним із перших міст, де презентуватиметься книга. Однак, організатори зазначають, що 17 грудня програма буде більш насиченою і включатиме, окрім, власне, презентації, читання віршів та спілкування автора з аудиторією.

Нагадаємо, що Юрій Андрухович востаннє відвідував Рівне ще у 2012 році, коли відбувся творчий вечір «Бу-Ба-Бу». Тоді у драмтеатрі Рівного зібралось більше 600 чоловік, аби послухати пана Юрія, Олександра Ірванця та Віктора Неборака.

Тому й цього разу не дарма організатори – Література.РВ, запросили модерувати зустріч Олександра Васильовича Ірванця, який вже давно знайомий з Юрієм Андруховичем. І це був ще один сюрприз для глядачів, які відвідають захід 17 грудня.

Дізнатися більше про нову книгу Юрія Андруховича, послухати уривки зі збірки та вірші Юрія Андруховича можна буде 17 грудня о 19:00 в театрі ляльок Рівного, який знаходиться за адресою: вул. С. Петлюри, 15.

Дата: 17 грудня 2014 року

Час початку: 19:00

Місце зустрічі: ляльковий театр Рівного (вул. С. Петлюри, 15)

Додаткова інформація: (098) 454 93 09 (Анна Невірковець)

Довідка:

Юрій Андрухович – український поет, прозаїк, перекладач, есеїст. Один із найвідоміших письменників сучасної української літератури, представник Станіславського феномену. Лауреат низки міжнародних премій. Один із трьох засновників літературного угрупування «Бу-Ба-Бу», яке дало початок постмодерну в Україні. Автор п’яти романів, шести поетичних збірок, книги мемуарів («Лексикон інтимних міст») та чотирьох збірок есеїстки.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.