У Рівному розкажуть про загрозу спорудження ГЕС

У Рівненській області планується сумнівне будівництво малої ГЕС, яке загрожує кільком природо-заповідним об’єктам.

Однією з пам’яток Рівненщини, яку знають навіть за межами держави, є заказник «Соколині гори» - унікальний куточок, що поєднує в собі скельні виходи гранітів з нетиповою і рідкісною флорою. Тут річка Случ врізається в Український кристалічний щит і тече в мальовничому каньйоні. 

На території заказника знаходяться руїни Губківського замку - найпівнічнішого з замків України. Цей куточок має не тільки природоохоронне та історичне значення, а і значний рекреаційний потенціал. За красу цих місць місцевість іноді називають «Надслучанською Швейцарією».

Чому природоохоронці стурбовані планами зі спорудження ГЕС? Що це може означати для місцевих мешканців, відпочиваючих, туристів? Що може статися з річкою Случ?

Відповіді на ці питання дадуть на прес-конфреренції громадські активісти Олег Гетун («Екоклуб»), о.Віталій Поровчук (Голова Благодійної місії «Православне діло)» та Іван Оліферук (клуб туристів «Обрій»).

Прес-конференція відбудеться у вівторок, 9 грудня, об 11.00 у приміщенні Народного дому (вул. С. Петлюри, 1, домівка НСОУ «Пласт», 2 поверх).

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.