На Рівненщині затримали чоловіка, який незаконно вполював дику свиню

Мисливця, який порушив правила полювання, вдалося виявити під час останнього відпрацювання мисливських угідь Млинівського та Демидівського районів. Сталося це під час охорони угідь, що знаходяться на території ДП «Млинівський лісгосп».

Оперативний наряд у складі інспектора ДАІ старшого лейтенанта міліції Кухарука А.С., начальника СОГП майора міліції Вірного В.В та районного мисливствознавця ДП «Млинівський лісгосп» Олександра Рослюка близько першої години ночі в с. Ужинець зупинили автомобіль. Його водій був одягнений у камуфльований одяг та розповів, що повертається з полювання. Під час перевірки документів та проведення поверхневого огляду автомобіля, а саме багажного відділення, працівники міліції виявили, що водій перевозить не лише м'ясо здобуте під час полювання, а й незаконний трофей - голову дикої свині.

Аби встановити всі обставини полювання, а також з’ясувати, де взявся «трофей», водія доправили у Млинівський районний відділ міліції. Там, спілкуючись з працівником лісової охорони, він пояснив, що насправді двох диких свиней застрілив під час полювання на зайця. Також в горе-мисливця були набої споряджені напівкартеччю, картеччю та кулею, якими заборонено проведення полювання на зайця – русака.

За порушення правил полювання на  мисливця склали адміністративний протокол за ст. 85 ч. 2 КУпАП. Нині матеріали про порушення знаходяться на розгляді у Млинівському районному суді. Відповідно до законодавства, крім сплати штрафу, винуватець зобов’язаний відшкодувати збитки, нанесені його незаконними діями. Згідно з інформацією наданою ДП «Млинівський лісгосп», шкода за одного незаконно здобутого дикого кабана становить 10 000 гривень.

Варто зазначити, що це не перше вдале чергування цього наряду з числа правоохоронців та районного мисливствознавця Олександра Рослюка. У вересні їм вдалося виявити незареєстровану зброю, яку використовували під час незаконного полювання. У жовтні мисливствознавці ДП «Млинівський лісгосп» спільно з єгерською службою Рівненської обласної організації УТМР затримали чотирьох порушників правил полювання. Вони незаконно вночі полювали у мисливських угіддях РОО УТМР у Демидівському районі, де здобули 4 зайці-русака, за передбачено відшкодування збитків у розмірі 2000 грн. Ця справа нині направлена в Демидівський районний суд.

Загалом, під час проведення спільних рейдів щодо дотримання правил полювання з початку сезону полювання 2014 - 2015 р.р. було виявлено 21 факт порушення правил полювання та 5 фактів порушень правил обігу зброї. А завдяки ефективній співпраці працівників міліції з ДП «Млинівський лісгосп » особи, які полюбляють нічні виїзди аби незаконно вполювати дичини, не можуть робити цього спокійно. Про це повідомляє прес-служба Рівненського обласного управління лісного господарства.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.