У Рівному покажуть фільм, що обпалює серця

Вже цього тижня рівняни побачать перший повнометражний документальний фільм від #BABYLON'13 - "Сильніше, ніж зброя".

Як розповів під час прес-конференції режисер Володимир Тихий, ця стрічка як переосмислення подій Євромайдану та того, що відбувається нині в Україні.

- Ми спробували показати, що рухало людьми, які вийшли на вулиці міст України. І це була віра у зміни та свої сили, - розповів Володимир Тихий.

Редактор проекту #BABYLON'13 Володимир Войтенко каже, що "Сильніше, ніж зброя" - результат громадської ініціативи.

- Робили цей фільм, аби нагадати про те, що було, адже ми вже і так пробудились. Енергію будівництва країни треба підсилювати, - наголосив Володимир Тихий.

Під час прем'єри стрічки у Рівному, яка відбудеться 10 грудня о 19:20 в кінопалаці "Україна" будуть режисер Костянтин Кляцкін та співробітник відділу дистрибюції #BABYLON'13 Олександра Братищенко.

Фільм показує еволюцію українських реалій від стихійної спроби захоплення Адміністрації Президента 1-го грудня до кривавих боїв у руїнах донецького аеропорту. Він надасть глядачеві можливість заново відчути піднесення і розпач як майдану, так і війни на сході України.

"Сильніше, ніж зброя", - це історія, яка обпалює серця. Згадуючи події, та людей, які з часів Євромайдану до війни на Сході будують нову Україну.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.