Графік відключення світла в Рівненській області

У зв’язку із надзвичайним станом на ринку електроенергії України, що склався через дефіцит потужності електроенергії в Україні та для забезпечення стабільної роботи Об‘єднаної енергетичної системи України НЕК «Укренерго» продовжує запроваджувати вимкнення електричної енергії.

З огляду на тривалість запровадження таких вимкнень та з метою впорядкування обмежувальних графіків вимкнень по потужності та для інформування населення про їх введення в оперативному режимі ПАТ «Рівнеобленерго» розробило плани відключень по годинам на території Рівненської області та міста Рівне.

Орієнтовні дані по вимкненням розроблені з урахуванням проходження максимуму навантаження Об’єднаної енергетичної системи України в Рівненський області. З сьогоднішнього дня.

Понеділок – П’ятниця.

8:30 – 10:30 всі райони області повністю.

15:45 – 17:45 Гощанський,  Здолбунівський, Острозький, Радивилівський, Дубенський, Млинівський, Демидівський та Рівненський райони.

17:45 – 19:30 Костопільський, Березнівський, Сарненський, Володимирецький, Зарічненський,Рокитнівський, Дубровицький, Корецький

 Кожен робочий день 16:50 – 18:30 місто Рівне. 

В планах можуть бути зміни в залежності від навантажень в Об’єднаній енергетичній системі України в Рівненський області.

У разі розпорядження головного диспетчера Об’єднаної енергетичної системи України при різкий втраті виробітку електричної енергії на генеруючих станціях та при різкому зниженню частоти ПАТ «Рівнеобленерго» має право без попереджень та узгоджень проводити обмежувальні графіки вимкнень в Рівненський області, що вводяться в дію протягом 10-15 хвилин після розпорядження головного диспетчера електроенергетичної системи України.

Тривалість та обсяги таких відключень електроенергії регламентуються головним диспетчером електроенергетичної системи України. 

ПАТ «Рівнеобленерго» діє виключно в правовому полі України, є частиною Об’єднаної Енергетичної Системи України і має неухильно виконувати рішення Державного підприємства «Національна енергокомпанія України «НЕК Укренерго»

Енергетики просять споживачів з розумінням ставитися до складної ситуації, що склалася, дбати про власну безпеку, не користуватися ліфтами та вимикати електроприлади, виходячи з дому.

У зв’язку з важливістю даної ситуації ПАТ “Рівнеобленерго” звертається до всіх мешканців Рівненської області з проханням максимально обмежити споживання електроенергії, особливо у години пікових навантажень, та без зайвої потреби не використовувати потужні електроприлади. Обмеження споживання електроенергії по всій області дозволить значно зменшити навантаження енергосистеми.

У разі запровадження вимкнень електричної енергії просимо споживачів не намагатися самостійно відновити електропостачання та дотримуватись правил електробезпеки.

Ключові слова: 

Коментарі

А ліфти теж виключаються разом з світлом.вчора застрягла з 4річною дитиною і сиділа 40 хвилин.чому на добавляють робочих бригад щоб витягати людей швидше?коли закінчиться цей бардак?

Європейський прем'єр))))))) та його команда

Ни в одном графике не нашла выключение света ночью - но ведь выключают. например этой ночью точно свет выключили в 2 часа ночи на юбилейном. Почему???
Техника с такими выключениями может быстро выйти из строя кто в такимх случаях отвечать будет? Я уже боюсь включать что-либо из-за этих внезапных отключений.
Ну понимаю раз выключить на полдня. Но не 2-3 раза за день. Дети приходят со школы,уроки не могут выучить из-за этих отключений, разве это нормально- при свечах учить. Ну это еще ладно, а дети в садах??? какого им без света. Вы хоть понимаете какой стресс получают маленькие детки?
Ну правильно - фабрики президента горят постоянно - там то зачем экономить, экономить надо на на простых людях :-(.

Цікаво, чи отримала графіки відключень наші доблесні працівники ДАІ? Те, що твориться на дорогах при відключення світла, а відтак і світлофорів - це піпець! Вчора на перехресті Ст.Бандери і Чорновола, ПОБЛИЗУ УДАІ, творилося казна що! Якщо навіть зважати на знаки, то проїхати перехрестя неможливо через великий потік транспорту. Невже не можна поставити регулювальників у таких місяцх?! Сьогодні знову чергові відключення у час, коли рівняни повертаються додому і невідомо, яким ще буде стан дороги, якщо ввечері вдарить морозець..... Запитайте, будь ласка, у Семенюка, де вони нині забезпечують безпеку дорожнього руху!

Аби фабрики "Рошен" працювали,і Вальцмани-Гройсмани-Яйценюки нічого собі не відмовляли:))Слава київському каганату,однотурові!!!!

з такими темпами скоро за повітря будемо плати і воно щомісяця буде дорожчати

Йопт! Жити між двох атомок і еспортувати світло?! Та нам 'за вредность' треба навіть сходинки підсвічувати в підїзді! В Криму хай виключають! Жлобяри!

Теж підтримую коментар "Енергетик"!!!

Повністю підтримую попередній коментар!

Рівненщина розміщена між двома АЕС від яких електроенергію експортують за кордон і в нас відключати світло!!!???
Хай, блін, вирубають на сході та в Криму, щоб сепаратисти подохли швидше. Там світло не виключають і вугілля "сепарюги" копають повним ходом, а в нас виробництво зупиняється. Як вони, ідіоти, хочуть економіку піднімати????????????????

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.