У Рівнеоблради ділитимуть посади керівників медзакладів. Оn line

9 грудня в каб.301 обласної ради відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров'я, материнства та дитинства. ​На черговій сесії Рівненської обласної ради, зокрема і на комісії, розглядатимуть питання про укладання контрактів з головними лікарями п’яти  закладів.

Початок он лайн трансляції засідання комісії о 11:00:

Депутати розглядатимуть питання про укладання контрактів з головними лікарями п’яти  закладів:

-  «Рівненська обласна клінічна лікарня». Претендент: Зима Іван Ярославович

- «Рівненський обласний центр психічного здоров’я населення». Претендент: Петрук Оксана Миколаївна

- «Територіальне медичне об'єднання «Психіатрія. Наркологія». Претендент: Маєвський Павло Іванович

- «Рівненська обласна дитяча лікарня». Претенденти: Бойко Віталій Ярославович;  Надєйко Микола Михайлович

- «Рівненський обласний клінічний лікувально-діагностичний центр ім.В.Поліщука».

Претенденти: Кисіль Володимир Миколайович; Лепеха Володимир Борисович; Якимець Володимир Володимирович; Корчак Ігор Ярославович.

Тим часом журналіст сайту "ВСЕ" Юрій Дюг у Facebook просить рівнян звернути увагу на зміну керівництва медичних закладів: 

- Поки на сході України воюють, безпечні рівняни готуються до новорічних свят, новий грузинський міністр охорони здоров'я намагається розібратися в тенетах української медицини, у рівненських медичних чиновників гряде своє свято. Точніше, як сказав би Лукашенко "перетрахування кадрів". Яких? Дуже навіть важливих. Справа в тому, що цьогоріч абсолютно синхронно закінчуються контракти в керівників багатьох обласних медичних закладів.  Великих медичних закладів.

Скажете - ну переукладають контракти ну то і переукладають. Що з того. А от для тих, хто до читав до цього місця, починаються цікавинки. Точніше так – думки в голос. Без жодних звинувачень.

Факт перший. Контракти переукладають бо прийшов час це з однієї сторони. З іншої це припадає на найбільш "безхозний" період в обласній медицині. Давайте з верху до низу. Новий міністр ще не встиг повністю увійти в стан справ, і завести свою команду реформаторів. Це в Києві. А що у Рівному. Кандидатів на посаду головних лікарів не затверджує сесії, але працюватимуть вони з все одно з управлінням охорони здоров'я ОДА.  Тому вагоме слово голови ОДА тут не завадило. Але тиша – нема його. Є лише перший заступник в статусі "в. о." і начальник обласного управління охорони здоров'я на "пташиних правах". Бо вже зовсім скоро прийде новий губернатор і почне міняти молодих свободівців на свою команду. До ворожки не ходи все станеться менше ніж місяць. Ті хто погоджував, підтримував, призначав в.о. з посад може й підуть. А головні лікарі залишаться з контрактами років так на три. Але головне тут не це.

Факт другий. Якраз на кінець цього року – початок наступного припадає проведення тендерів у більшості медичних закладів. Їх ніби збираються скасувати в міністерстві, але навряд чи встигнуть. Давайте пофантазуємо: стаєш собі в.о. чи головним лікарем, "правильно" проводиш тендер, підписуєш документи, стомлюєшся хворієш і звільняєшся. Ну або новий міністр чи начальник облздраву ініціює звільнення. Ти собі йдеш, а "правильний" тендер залишається. Як наслідок цілий рік будеш мати трішки ікорочки до маселка. Але то так мрії… Пам'ятаєте капусту по 13 гривень в школах? Капуста то фігня. Її легко оцінити. А хто крім фахівців оцінить вартість закупівлі ліки, їх наявність, видачу. А обладнання?

Пам'ятаєте, як начальник одного з медичних закладів примудрився купити обладнання за "ринковими" цінами вже через місяць після призначення. Так то лише один контакт…

Як ви думаєте, чому пішли чутки, що Георгій Думановський хоче повернутися на посаду головлікаря дитячої лікарні через суд? Ну і що, що контакт закінчився? Головне вмотивувати суд ухвалити правильне рішення. А там назад в крісло хоч на тиждень, хоч на день, хоч на один підпис. Нагадати де у пана Георгія працює дружина?  

І скасовуй потім ті тендери. Спробуй. 

Ключові слова: 

Коментарі

чому досі Хомко в кріслі??? потрібно зрубати ту голівоньку, яка ще з часів Яничарів сидить в кріслі серед тих хто його всунув на цю посаду... Вінниця - ось де правильне вирішення питання.

Мені здається щодо наша облрада хоче "Вінниця 2".
Питання:-це робиться ціленаправлено,чи просто так ?

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.