Хто завідуватиме бурштином у Рівному - дивіться on line

Сьогодні відбудуться громадські слухання в рамках конкурсу на заміщення вакантної посади генерального директора ДП "Укрбурштин". Відбудуться виступи претендентів на посаду. Громадські слухання відбудуться к Києві в Держгеонагляд.

Початок трансляції о 12:00:

Трудовий колектив ДП "Бурштин України" на громадських слуханням підготував звернення до Державної служби геології та надр України.

Також працівники колективу підготували лист до президента України, прем'єр-міністра та у Міністерство екології і природних ресурсів.

 

Ключові слова: 

Коментарі

Мартинюк С.О-СЛУГА ЧОТИРЬОХ ГОСПОД,ЯКИЙ ГРІВСЯ БІЛЯ НИХ І ВИНОШУВАВ ПЛАНИ ТА АМБІЦІЇ,ЯКІ АЖ ПРУТЬ З НЬОГО. ЦЕ НЕ ДИРЕКТОР І НАВІТЬ НЕ МАЛЕНЬКИЙ ЛІДЕР,А ПРОСТО,ЛИЦЕМІР І ПІДЛИЗА.ДЯКУЮ ЗА УВАГУ.

Какби Чередніченко і Жеребецький сладкая парочка, а для підприємства справжня гірка отрута. А Новіков взагалі , ще той видумщик, хоче щоб працівники заходили і виходили голими , це якесь збочення?

Якщо оцінювати кандидатів, то при Чередніченку підприємству не світить нічого, ще й стало відомо, що Жеребецький в нього виклянчив посаду зама, якщо той стане директором. Що стосується колектива: якщо ви там справжній колектив, збиріться всі разом і проженіть цих покидьків, як прогнали Забокрицького. Я думаю, що тоді ваш приклад надихне й інші підприємства, які опинились в подібних ситуаціях. Жаль, що Карпін не дав відповісти на питання члена трудового колектива про фракційність видобутого бурштину. То відповім вам я: бурштин по дорозі на фабрику підмінюється 100%. Жеребецький-жлобіна як бачить шматок бурштину нормальноі якості, в нього аж слина тече, як в тварини. А на Чередніченка була надія, що це зміниться. ТК навіть писав листа на його підтримку, але як показав час, все стало ще набагато гірше... Чому сьогодні пан Чередніченко його не зачитав, мабуть соромео стало. А взагалі то, громадське слухання треба було проводити в Рівному, в присутності всіх працівників підприємства. Тоді б половини кандидатів там і не було б. А так приіхали в Киів, побрехали, і надіються, що в іхньому конверті хабар побільше, і він стане директором.

Кожна гнида з часом перетворюється на вошу, стосується Мартинюка.

А ми тримаємось і ми разом! Не шкодуйте нас. МИ ПЕРЕМОЖЕМО!

Оце так колектив лоханувся, чекайте на репресіі від Чередніченка і Жеребецького. І Мартинюк вам не допоможе. Хіба що об'єднаєтесь усі, тоді зможете протистояти цим узурпаторам-захватчикам. Тримайтесь, вас шкода. Знаю, що вже одному працівнику надходили погрози фізичноі розправи від Жеребецького, тепер ще й Чередніченко приєднається. Тримайтесь...

дай-но всім проср..тись, твій виступ мені чомусь подобається, по суті !!!

І чому це я сам за фабрику все пишу, ви остальні 19 - чому мовчите?

Бітюк - гарне питання про головного геолога, що всі важелі в неї, але ти ж сам з нею те саме робив - списував все по чорному !

а в декларації ці доходи вказані?

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.