Он лайн трансляція засідання Рівненського міськвиконкому

Сьогодні, у вівторок, 9 грудня о 14:30, в залі засідань виконавчого комітету Рівненської міської ради  відбудеться засідання виконавчого комітету Рівненської міської ради.

У порядку денному 23 питання. Серед них: "Про встановлення тарифу на одноразовий проїзд у тролейбусі учнів і студентів в 2015 році", "Про додаткові заходи щодо роботи Рівненського МВ УМВС України в Рівненській області у сфері боротьби з наркоманією, протидії незаконному обігу наркотиків і  прекурсорів".

Початок он лайн трансляції о 14:30:

15:16

Рівненський міськвиконком ухвалив рішення про забезпечення пільгового проїзду для студентів та учнів. За цим рішенням вони будуть їздити в тролейбусах, а в маршрутках на 25 відсотків дешевше. На це з міського бюджету планують витратити майже мільйон гривень. 

 

15:00

На засіданні Рівненського міськвиконкому  підняли питання по боротьбі з незаконним обігом наркотиків. Під час доповіді правоохоронці зауважили, що є низка проблем з постановкою людей, які вживають наркотичні засоби. Адже немає коштів на проведення тестів на предмет вживання наркотичних засобів. Тому підозрюваний має не тільки добровільно пройти тест, а й оплати вартість тесту.

Це обурило міського голову Рівного Володимира Хомка:

- Чому ж ви про це не говорите, чому не звертаєтесь до нас, до міністра МВС? Це ж не коштує великих грошей.

Як зауважив член виконкому Ігор Давидчук, один таких тест коштує 117 гривень. Міська влада цілком могла б допомогти за купівлею хоча б 1000 таких тестів. Пізніше члени виконкому з’ясували, що такі  аналізи проводять в лікарнях. Тому вирішили створити відповідну програму та передати міській лікарні необхідну суму для закупівлі таких тестів. 

14:30

Члени Рівненського міськвиконкому вирішили виділити з резерву паливно-мастильні матеріали для рятувальників. В зв’язку з ліквідацією нещодавньої пожежі на Рівненському полігоні твердих побутових відходів. 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.