Депутати Рівнеоблради підтримують «регіонала» на посаду головлікаря дитячої лікарні

На засідання посійної комісії Рівненської обласної ради з питань з питань охорони здоров'я, материнства та дитинства знову розглядають кандидатури на посаду  головного лікаря комунального закладу «Рівненська обласна дитяча лікарня». Нагадаємо, що на минулій сесії це питання депутати вирішити не змогли

Сьогодні ж на засідання комісії винесли дві кандидатури: Бойко Віталій Ярославович;  Надєйко Микола Михайлович.

- Шановні депутати, ви знаєте, що колектив лікарні підтримав Бойка більшістю голосів. Працівники хочуть бачити саме його керівником, хочу було й багато кандидатур, - пояснив депутатам начальник обласного управління охорони здоров’я Юрій Осіпчук. – Наше управління не дало своєї підтримки жодному кандидату. Ми можемо зараз висловити її лише усно. Але ми готові співпрацювати з Віталієм Ярославичем. Я знаю його особисто як професіонала. Тим часом Микола Надейко на розгляд колективу не виносився. Микола Михайлович теж професіонал, але він головний лікар дитячої міської лікарні. Там він справляється з обов’язками.  Тому навіщо послаблювати один заклад і підсилювати інший. Тому краще закрити цю вакансію в обласній лікарні іншими спеціалістами.

Підтримав кандидатуру свого колеги депутата-«регіонала» Віталія Бойка і голова комісії Василь Веляник:

- Кращої кандидатури ніж Бойко не існує. Але йому на минулому засіданні сесії не вистачило три голоси.

Тому більшість голосів комісії підтримала та винесла на розгляд сесії саме кандидатуру Віталія Бойка, який раніше працював на посаді начальника обласного управління охорони здоров’я при Василеві Берташу.  

Ключові слова: 

Коментарі

Ну й ти Лёха і дебіл.Бойко ніколи в партії не був.

Ви знаєте можливо не зернувби уваги якби не стаття. Був в міський дитячий лікарні де головним працює Надєйко М.М. Це керівник з великої літери. І чесно здивований позицією очільника ОЗ. На моє переконання це саме той керівник який повинен очолити Обласну дитячу лікарню. Він себе вже дуже хорошо зарекомендував. І я впевнений що ця людина справиться.

А цікаво ще запитати колектив: скільки коштує їхня підтримка Бойка? Якщо це недешево, то Бойко мусить бути мільйонером, щоб таку масову підтримку організувати. Хоча, можливо, там просто всі регіонали працюють, тому і така підтримка. Значить, краяни, не ходіть в обласну дитячу самі і діточок своїх там не лікуйте. НІКОЛИ!!! Бо хіба можуть бути регіонали добрими лікарями? І, взагалі, вони там тільки про 2 раба думають і клаптики землі ділять...

Запитайте осіпчука скільки коштуе його підттримка Бойка . Доречі ,це недешево. Осіпчук увесь час був у хороших стосункаю з бойком. Тепер будучи при владі просто ділять посади .

Кращого лікаря, менеджера, професіонала, ніж Бойко шукати, можна, але немає сенсу. Кожна людина має свій рівень розвитку - інтелектуальний, комунікативний, професійний, на який партійна приналежність навряд чи вплине. Цікаво, у якій партії зараз найпорядніші ....

Про ДІТЕЙ. Перегляньте кадри річниці революції. Там також діти. Не Ваши. Чужі. І хто вцьому винен?!

Ю.Осіпчук якщо Ви згідні співпрацювати Віталієм Ярославовичем то чому Ви зайняли його місце в управлінні ?. Можливо тому що Він регіонал і у нас пройшла революція гідності. Чи можливо не пройшла ,- чи можливо не зовсім "гідності"?

Якщо його підтримує колектив і він є фахівцем своєі справи, то чому ні. Головне-ДІТИ!!!

Пан Юрій і так зрозуміло кого Ви підтримуєте свого "однопартійця" Бойка. Ну це вже щось геть не зрозуміло а де ідейні принципи.

Шановні краяни чому ми знову наступаємо на ті-ж граблі. Пан Бойко можливо і хороша людина але він свого часу прийняв для себе рішення . І всі ті реформи які він впровадив у медицині нічого доброго непринесли. Закрили лікарні провели скорочення пообіцявши покращення медобслуговування, а де? От вам і реформатор. А депутати Облради. Ганьба вам "шановні" але чому дивуватись маємо те що маємо!
Коли це все уже закінчиться?!!!

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.