Рівненські рятувальники допомогли з обладункам працівникам ДАІ, які вирушили в АТО

8 грудня за дорученням керівника Служби порятунку Рівненщини полковника служби цивільного захисту Сергія Крука тимчасово виконуючий обов’язки начальника ГУ ДСНС у Рівненській області полковник служби цивільного захисту Юрій Корецький вручив співробітникам ДАІ Рівненщини, що вирушили на Схід України, речі, які вкрай необхідні при виконанні завдань в умовах зимового періоду, зокрема каремати та шапки-фески.

Крім того, кожний автомобіль ДАІ рятувальники обладнали порошковим вогнегасником для забезпечення пожежної безпеки.

Проводжаючи колег-міліціонерів, полковник Юрій Корецький наголосив:

- «Вже стало доброю традицією спільно працювати з Управлінням державтоінспекції області для забезпечення потреб Української армії. У серпні ми спільно із вами відправили в зону АТО три обладнаних вантажних автомобілі і на цьому наша співпраця не припиняється. Бажаю вам всім повернутись живими та здоровими».

Слід додати, що рівненські працівники ДАІ вже вп’яте відправилися у зону проведення антитерористичної операції забезпечувати охорону громадського порядку та безпеку дорожнього руху.

Про це повідомили у ГУ ДСНС України в Рівненській області.

Ключові слова: 

Коментарі

є ще волонтери,які ці дегенерати і трясуть...послали б виродків в Пески,Дебальцево,Щастя-було б зрозуміло,а так отримають статус учасника АТО і ще і підлатаються.Правда,по місту стало набагато приємніше пересуватись.І що,зросла к-ть ДТП??То,на фуя вони потрібні???

Туда они не доедут. А вот стоять за 100 км. от ближайших боевых действий, и быковать даже хуже чем дома (прикрываясь АТО) - это да. На что ещё эти имбецилы способны?

Цікаво, яких людей вони поїхали туди грабити - боєвиків, чи тих , які живуть у підвалах і не мають матеріальної змоги виїхати на територію без війни.

"забезпечувати охорону громадського порядку та безпеку дорожнього руху" - неа, поехали грабить людей на блок-постах, отбирать последнее и наживаться на человеческом горе. От боевых действий они - как я от луны.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.