З Рівненщини відправили три "криївки" у зону АТО

Сьогодні 9 грудня, з одної з частин Рівненського гарнізону до зони проведення антитерористичної операції відправлено першу партію переобладнаних морських контейнерів для проживання особового складу.

Зважаючи на складну обстановку та важкі погодні умови, в яких підлеглим доводиться виконувати бойові завдання на Сході України, командування оперативного командування «Північ» проявляє особливу турботу про підлеглих. Саме тому спільно з волонтерами, місцевими активістами та колективами підприємств, в край короткі терміни, було проведено великий об’єм робіт з переобладнання морських контейнерів на військові «криївки».

- Ми вдячні всім за допомогу, - зазначив заступник командувача військ оперативного командування «Північ» з тилу полковник Анатолій Вербицький.

- Такий подарунок для бійців АТО є просто безцінним. Приміщення оздоблені з середини деревиною, тут встановлено місця для відпочинку та електропроводку, а для підтримання постійної температури всередині встановили пічки-буржуйки на твердому і рідкому паливі. Далі справа за нами, - підкреслив він, і додав, що вже завтра перша партія військового вантажу прибуде до місця призначення на Донбас.

Всього для військових частин та підрозділів оперативного командування «Північ», які виконують завдання на сході України, планується переобладнати близько 20 таких контейнерів.

Про це повідомляє прес-центр управління оперативного командування «Північ».

Ключові слова: 

Коментарі

В зоне АТО необходимы доски, бревна,гвозди и скобы чтобы оборудовать надёжные и теплые блиндажи . Эти самые блиндажи дешевле, удобнее и во всех отношениях лучше чем переоборудованные железные морские контейнеры - холодные железяки. Переоборудуя контейнеры кто-то просто отмывает деньги. Спросите любого солдата. и все скажут что я прав . Удачи.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.