Тренер рівненського плавця міжнародного класу отримав звання заслуженого

Тренер рівненського плавця, майстра спорту міжнародного класу Михайла Романчука - майстер спорту  Петро Нагорний отримав звання заслуженого тренера України з плавання. 

Як розповів Петро Нагорний, він вже впродовж 17 років тренерує плавців, багато з них відомі не лише в Україні, а й далеко за її межами.

- Одним із найкращих моїх підобічних є Михайло Романчук, який у серпні цього року виграв Юнацькі Олімпійські ігри та здобув золоту й срібну медалі. Тоді міська влада пообіцяла йому за ці досягнення виділити квартиру. Та поки що цього не сталося. Надіємося, що найближчим часом все таки її виділять, бо це стало б хорошим стимулом для Михайла залишитися у Рівному. Тому що нині багато хороших спортсменів покидають Україну та їдуть працювати за кордон. Адже Михайло й справді талановитий спортсмен, який має значні досягнення у плаванні. Скажімо, кілька днів тому Михайло повернувся із Франції, де тренерувався впродовж 21 дня. Зараз він продовжує займатися у Дніпропетровську, адже у п'ятницю, 12 грудня має змагатися за Кубок України з плавання у Харкові. Тому, мені звичайно приємна ця нагорода, - зазначив Петро Нагорний.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.