Для фінансової незалежності Рівненщини не вистачає 400 мільйонів

Для фінансової незалежності Рівненщини не вистачає 400 млн.грн. Цю інформацію оприлюднили на засіданні постійної комісії обласної ради з питань молодіжної політики, фізичної культури і спорту під час обговорення проекту Стратегії розвитку Рівненської області до 2020 року.

Директор департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації Ігор Тимошенко повідомив обласним обранцям, що загалом Рівненська область за рахунок всіх податків та зборів отримує у рік 5,8 млрд.грн., а потребує на своє утримання – 6,2 млрд. грн., тобто для повного самозабезпечення Рівненщині не вистачає ще 400 млн.грн.

Де їх знайти знає голова Рівненської обласної ради Михайло Кириллов. - Додатковими джерелами фінансування місцевих бюджетів може стати реєстрація великих підприємств, організацій не в столиці, як зараз це робиться, а тут, за місцем їх фактичної діяльності і сплата всіх податків до місцевих бюджетів Рівненщини, - каже він.   

Крім того, на переконання членів постійної комісії обласної ради з питань молодіжної політики, фізичної культури і спорту, самодостатності Рівненщини сприятиме якнайскоріше проведення адміністративної реформи, яка покликана змінити систему розподілу податків та механізм формування бюджетів різних рівнів.

Про це повідомляє прес-служба облради.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.