Обурюватись на відсутність світла - непатріотично - в.о. голови Рівненської ОДА

В.о. голови Рівненської ОДА Юрій Приварський вважає, що обурюватись з приводу відключень електроенергії на Рівненщині - це не патріотично.

Про це він заявив під час прес-конференції 10 грудня.

Також він зауважив, що нині в деяких містах Рівненської області проходять мітинги через вимкнення електроенергії.

- Казати, що в нас є дві атомки, а в нас виключають світло - неправильно. В Україні є дефіцит в єдиній енергосистемі. І енергетична безпека в україні - найважливіше. Вимкнення світла відбувається по двох графіках: аварійні відключення та обмеження потужності, - повідомив Юрій Приварський.

Дефіцит потужності електроенергії в Рівненській області в час пік становть 15 відсотків. Тож вимкнення світла - це необхідність.

- Причиною вимкнення світла є події на сході. І обурюватись що немає світла - це не патріотично, на мою думку. Слава Богу, що в нас тут немає війни, - зауважив в.о. голови Рівненської ОДА.

Він також зазначив, що негативно ставиться до відповідних мітингів, мовляв такі дії людей є неправильними і шкодять національним інтересам країни.

Юрій Приварський сказав, що йому не відомо про відключення світла у військовому госпіталі. І додав, що зробить все можливе, щоб у лікарнях не відключали світло.

Коментарі

Війни немає,а світло вимикають. :) А чи не відімкнути енергопостачання Криму й окупованих територій?А чи не перестати продавати електрику за кордон за копійки,якщо в нас "дефіцит"?В Неті проскакувало повідомлення про виконання плану виробництва електроенергії РАЕС.То де електрика?За "бугром"?При тому уряд планує закупляти ту ж електроенергію в ...Росії!!!Чудеса в решеті,та й годі.Бо продає й прибутки в власну кишеню кладе приватник,а за дорогу російську енергію платити будуть з бюджету,тобто наших кишень.То накуя нам така "красіва" влада потрібна?А "керовніки" типу Приварського не відстоюють інтереси громади перед владою в Києві.Бо живемо як на вулкані,між 2-ма АЕС.Йому то що--в випадку чого втіче за кордон до своїх грошей.А ми будемо хватати рентгени.

Ага, а наша влада ну прям "капец" як себе патріотично веде. напевно теж в раді світло економлять, що сидять по пару годин і тікають на дні.

Не мати мозків , що проглядається у Приварського , теж непатріотично ! Як казав професор Преображенський розруха і безлад в головах ...

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.