Завтра на Андріївських вечорницях рівнян навчатимуть ліпити вареники

11 грудня о 15.00 годині у холі 2-го поверху обласної наукової бібліотеки відбудеться майстер-клас з художнього оздоблення вареників.

Робити з традиційної страви української кухні гастрономічні шедеври вчитимуть майстри виробничого навчання Рівненського коледжу економіки та бізнесу Надія Зиль та Г. Гуревич.

Відділ документів виробничої тематики бібліотеки, який опікується фондом технологічної літератури щороку організовує для читачів Андріївські вечорниці. Це дає можливість на практиці продемонструвати відвідувачам кулінарні технології, які у бібліотеці вони звикли бачити тільки на сторінках книг. Для учасників вечорниць готують театралізоване дійство з гаданнями та кусанням Калити, а також створюють виставку книг про українські традиції, свято Андрія і страви української кухні.

Цього року вирішили не відходити від формату і запросили для організації театральної постановки дитячий гурт традиційного поліського співу «Ранкова роса» (керівник Юрій Ковальчук). Колектив виконає українські народні пісні, які побутували у північних районах Рівненщини. У 2013 році «Ранкова роса» зі своїм виступом стали переможцями обласного етно-фестивалю «Вифлиємська зірка». Познайомитися з творчістю колективу можна тут.

Завітайте до бібліотеки на Андріївські вечорниці! Вхід вільний. Початок 11 грудня о 15.00 год., хол 2-го поверху.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.