У Рівному посперечалися через діагностичний центр

Сьогодні відбулось засідання постійної комісії з питань охорони здоров‘я, материнства та дитинства під час якоuj депутати визначались із кандидатурами на призначення керівниками обласних комунальних закладів сфери «Охорона здоров‘я».

Найбільша дискусія розгорілась навколо призначення керівника Рівненського обласного клінічного лікувально-діагностичного центру. На цю посаду претендує чотири кандидатури: Володимир Кисіль, якого рекомендує трудовий колектив закладу, Володимир Лепеха –рекомендує громадська організація «Українське ядерне товариство», Володимир Якимець - рекомендує управління охорони здоров‘я облдержадміністрації та Ігор Корчак – рекомендує Координаційна громадська рада в області.

- Мене не цікавить прізвище майбутнього керівника закладу. Мене хвилює його бачення розвитку та що він планує зробити, перебуваючи на посаді, яка в нього програма розвитку? Ми фінансуємо діагностичний центр з обласного бюджету, але коли громадянин приходить в заклад, ніби потрапляє в супермаркет – всі послуги платні. То що робити з цим глобально, яким ми хочемо бачити заклад в перспективі, ось ключове питання, - задав тон обговорення голова обласної ради Михайло Кириллов.

Щоб прийняти правильне рішення, депутати заслухали програми розвитку закладу, які представили претенденти на посаду керівника.

Але жодна з них, на думку членів постійної комісії, не є достатньо переконливою.

Як відмітив голова постійної комісії Василь Веляник, зараз в діагностичному центрі дублюється багато медичних послуг, які надають інші спеціалізовані медичні установи. Заклад не став потужним центром діагностики, як того хотіли при його створенні. Відтак стратегічний план його розвитку залежить від стратегії розвитку медицини в країні, яку має найближчим часом презентувати суспільству новопризначений Міністр охорони здоров‘я України. Саме цю стратегію і повинен реалізовувати новопризначений керівник закладу.

Тож профільна постійна комісія рекомендує відтермінувати призначення головного лікаря та не виносити зазначене питання на розгляд сесії облради.

А ось підтримку профільної постійної комісії отримали наступні кандидатури:

- Івана Зими на посаду головного лікаря Рівненської обласної клінічної лікарні;

- Оксани Петрук на посаду головного лікаря Рівненського обласного центру психічного здоров‘я населення;

- Павла Маєвського на посаду головного лікаря ТМО «Психіатрія. Наркологія»

- Віталія Бойка на посаду головного лікаря Рівненської обласної дитячої лікарні. Кандидатура ж Миколи Надєйка, разом з іншими претендентами на посади, буде розглядатися обласними обранцями на засіданнях інших постійних комісій та на сесії, хоча за словами начальника управління охорони здоров'я Рівненської ОДА Юрія Осіпчука, йому варто було б залишитися на посаді головного лікаря міської дитячої лікарні, оскільки цей заклад також потребує висококласного спеціаліста на керівній посаді.

Про це повідомили у прес-службі облради.

Ключові слова: 

Коментарі

Дурню, прочитай автобіографію, він 1980 року народження ...яке КГБ???
А рухівців треба не здавати, а вішати на стовпах!!!

В наш час міняються люди але не схеми. Сумно. http://charivne.info/news/Nachalnik-okhoroni-zdorovya-Rivnenshchini-ta-h...

Володимир Якимець - старий скотина-комуняка. Свого часу накерувався обласним госпіталем дл інвалідів та ветеранів. Здавав рухівців в КГБ і грозився "вивезти на білі ведмеді".

Його слід вигнати як щуряку, а не посади чмирю роздавати!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.