Очільник УДАРу Рівненщини про своє призначення: комусь цікаві інтриги

Про це повідомив очільник обласної організації політичної партії "УДАР" Анатолій Сидорук.

- Центральний виконавчий комітет подав мою кандидатуру. На конференції одноголосно наші партійці підтримали мене. Ніяких скандалів внутрішніх у нас не було і немає. Є люди, яким цікаві інтриги і вони розхитують ситуацію, - зауважив Анатолій Сидорук.

23 листопада Рівненську обласну організацію партії “УДАР” очолив Анатолій Сидорук. Відповідне рішення було ухвалене під час звітно-виборчої конференції Рівненської обласної організації політичної партії "УДАР Віталія Кличка".

Після цього тоді ще прес-секретар обласного осередку партії Сергій Мініч заявив, що нове керівництво Рівненської обласної організації політичної партії "УДАР" "розпочало свою роботу з неправди".

- Нове керівництво Рівненської обласнотї організації політичної партії "УДАР" розпочало свою роботу з НЕПРАВДИ! Сьогодні під час прес-конференції представник центрального виконкому партії заявив, що на конференції окрім Сидорука розглядалася ще й кандидатура Муляренка. Але це НЕПРАВДА! Як мені розповіли наші партійці, що були присутні під час обрання Анатолія Сидорука ЖОДНОЇ ІНШОЇ КАНДИДАТУРИ НЕ ПРОПОНУВАЛОСЯ!!! 

Для чого представнику центрального виконкому партії пану Рябикінубула потрібна ця брехня для мене залишається загадкою. Адже абсурдно було заявляти, що за Олексія Муляренка не проголосував жоден делегат. Його кандидатуру не лише не розглядали, але й не могли розглядати, адже Олексій вийшов з партії ще у вересні, щоли балотувався до ВРУ від партії Блок Петра Порошенка...
Можливо я б і змовчав, якби не вважав журналістів своєрідним містком між партійними функціонерами та нашими прихильниками та виборцями. А тому обманюючи журналістів новообране керівництво обласного УДАРу обманювало людей, які вірять партії!

Більше 4 років на посаді прес-секретаря я намагався налагодити відкритий та оперативний звязок між журналістами та керівниками партії. Думаю мені це вдавалося. За ці 4 роки навряд чи хтось може мені закинути, що я не був відвертим з журналістами, чи що я обманював їх. Саме тому я прийняв для себе рішення та ВІДСЬОГОДНІ ЙДУ З ПОСАДИ ПРЕ-СЕКРЕТАРЯ РІВНЕНСЬКОГО УДАРУ ТА З ПАРТІЇ.

Не для того, я працював 4 роки, щоб потім керівники з Києва цинічно брехали про людину, яка навіть не була присутня на прес-конференції та не могла дати відповідь... - написав у Фейсбук Сергій Мініч.

Олексій Муляренко та екс-очільник обласного осередку УДАРу Віталій Чугунніков вийшли із партії "УДАР", бо балотувались до Верховної Ради за списком Блоку Петра Порошенка.

Коментарі

Ого, Сергію бачу тут так обізнані Вашим особистим життям, а самі як ті шакали тільки і здатні, що бігати та за спинами лити бруд на інших, а потім прикриваються пуховим пір'ям та готові що хочеш лизати аби посаду дали. Люди будьте мудрі, невже ви невідчуваєте фальші. Сидорук перший - пожиті зустрічалася з ним "брехло з брехла"!!!!

МІНІЧ- ти КРАСАВЧИК і я знаю, що більшість нормальних людей в цій ситуації тебе підтримують і повністю поділяють твою думку! Нажаль УДАР-це ІСТОРІЯ!!!
Р.S. А попередній комент написав Сидоук:)))

Мініч ти тряпка , кинув жінку з дитиною , не платиш аліментів...
Працював на регіонала, лижеш зад Муляренку і чугуну...
Ти в небезпеці ...

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.