У Рівному дітям учасників АТО пропонують безкоштовну фотосесію "Різдвяне диво"

Четвертий щорічний фотопроект "Різдвяне диво" стане соціальним. Фотохудожник та керівник проекту Олександр Харват підтримав ініціативу волонтерського батальону "ДАР" і вирішив приділити часточку свого творчого тепла дітлахам, батьки яких захищають Україну в зоні АТО. Взяти участь у "Різдвяному диві" діти військових можуть на безкоштовній основі. Фінішуватиме проект на Різдвяні свята великим казковим балом у Рівненському обласному ляльковому театрі. 

- Щороку у проекті беруть участь майже півсотні чарівних діток. На Різдво вони отримують найбажаніший для кожної дитини подарунок – казку, - розповів керівник фотостудії "У фарватері істин" Олександр Харват". - Кожен учасник стане героєм казкової фотосесії, їх фото будуть розміщенні у найбільших засобах масової інформації Рівненщини. А фінальна фотовиставка та костюмований бал уже традиційно відбудуться у Рівненському театрі ляльок під час різдвяних свят. Після завершення казкові світлини прикрашатимуть домівки маленьких рівнян. Також на новорічний бал завітають Дід Мороз, Снігуронька, та інші казкові герої. 
Стати героєм «Різдвяного дива» може кожна дитина віком до 16 років. Фотографуватися для святкової фотовиставки можна також з матусями та татусями. Цьогоріч за підтримки волонтерського батальйону "ДАР" фотохудожник вирішив по-особливому підтримати українських військових – подарувати їхнім діткам казкову фотосесію. Для цього мами чи бабусі діток учасників АТО мають звернутися до організаторів проекту. Не обійшлась така ініціатива і без підтримки добрих людей. Допомогти фотографу з друком та святковими подарунками для учасників взявся голова організації "Громадський контроль" Дмитро Якимець. 
Кожен з учасників фотосесії отримає кращі відзняті фото в електронному та друкованому вигляді. Найкращі світлини будуть виставлені в галереї "У фарватері істин" в ТЦ "ЗЛАТА ПЛАЗА" та в ляльковому театрі.

Як взяти участь:
Участь у проекті можуть взяти усі діти віком до 16 років. Реєстрація та фотосесії з 18 листопада по 25 грудня за телефонами: 0362-452-700, 097-1164-539. Під час реєстрації можна узгодити день та час зйомки. 
Після проведення фотосесії учасники отримують до 5 кращих фото в електронному варіанті. А після завершення фотовиставки кращі друковані фото.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.