Засудженим Рівненщини розказали про права людини

10 грудня  у 1948 році Генеральна Асамблея ООН прийняла Загальну декларацію прав людини, яка є основою міжнародних стандартів у сфері прав людини.

В установах виконання покарань та слідчому ізоляторі Рівненської області  значна увага приділяється гуманному ставленню до засуджених, повазі до їхньої людської гідності, порядку й умовам виконання та відбування покарання, комунально-побутовому та медичному забезпеченню ув’язнених, наданню засудженим відповідної інформації про їхні права і обов’язки, а також забезпеченню їхнього права звертатися з пропозиціями і скаргами до органів державної влади, до Уповноваженого з прав людини, суду, органів прокуратури, міжнародних та вітчизняних правозахисних організацій.

В рамках заходів з нагоди проведення Всеукраїнського тижня права у навчальних закладах ДПтС України в Рівненській області та в середній загальноосвітній школі в Дубенській виховній колонії 9 грудня  проведено Всеукраїнський урок “Права людини”. До проведення залучено педагогічний склад шкіл, а також фахівців головного управління юстиції у Рівненській області та центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Про це повідомляє прес-служба управління ДПтС України в Рівненській області.

 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.