Радник Міністра освіти приїхав у Рівне на "НАТО-квест"

Сьогодні, 11 грудня об 11:00 годині у приміщенні МЕГУ (вул. акад. С.Дем'янчука, 4) відбудеться «НАТО-квест».

В грудні місяці 2014 році в Україні стартує інтерактивний проект «НАТО-квест», спрямований на молодіжну та студентську аудиторію. Переможці квесту мають можливість відвідати штаб-квартиру Альянсу в Брюсселі, щоб ознайомитися з метою та особливостями роботи організації Організації Північно-Атлантичного Договору, також учасники даного квесту отримають сувеніри та подарунки від організаторів та партнерів проекту.

Під проект розроблена спеціальна програма для мобільних додатків, яку можна завантажити на сайті natoquest.org, на яку при реєстрації будуть надходити квестові завдання. Проект буде тривати протягом року.

Проект реалізовується за ініціативою Чорноморської бізнес-ліги та сприяння Центру інформації та документації НАТО в Україні, в партнерстві з ГО «Українсько-Словацьким Центром Партнерства»

Презентувати проект будуть Михайло Колібабчук, президент Українсько-Словацького центру Партнерства, Сергій Пархоменко, радник Міністра освіти і науки України, представники Центру інформації та документації НАТО в Україні.

На думку організаторів квесту, програма «НАТО-квест» сприятиме поінформованості з боку населення щодо діяльності Альянсу і допоможе реалізувати ініціативу Президента України Петра Порошенка щодо поглиблення євроатлантичної політики країни в світлі можливого референдуму по вступу до НАТО.

Контактний тел. + 38 097 025 72 16 Сергій Пархоменко

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.