Школяр із Кузнецовська став чемпіоном України з гри "Stratego"

Чемпіон України з гри «Stratego» серед дітей віком до 12-ти років проживає в м.Кузнецовську. Це Гусейнов Олександр, учень 5-А класу ЗОШ№1, повідомляє сайт 4bloka.com.

22 листопада в м.Костопіль проходив чемпіонат України з логічної гри «Stratego».    Нелегко  прийшлось кузнецовцям в боротьбі за медалі з досвідченими «стратегістами», серед яких були чемпіони України та Європи різних років,  і, навіть, чемпіон світу 2008 року серед дітей віком до 12-ти років Малишевський Максим.

У вишиванках та з жовто-блакитними стрічками учасники «Турніру національної єдності», а їх було 47, виборювали звання чемпіона України серед дорослих та чемпіона України серед дітей до 12-ти років.

Під час турніру розповсюджувались досить рідкісні пам’ятні значки з закладу «Сузір’я» та м.Костополя. Гроші були передані сім’ям солдат, які загинули в АТО. Малюнки та голуби з побажаннями, які старанно і від усього серця написали діти, були передані безпосередньо нашим воїнам АТО.

Зі слів керівника команди  Макоєдова О.Б. дебют юних інтелектуалів міста енергетиків можна вважати вдалим. Крім чемпіонського звання в здобутку команди 7 і 8 місце серед дітей та 6 місце серед жінок. А також Заруцький Максим (1-Д клас ЗОШ№1) отримав грамоту як наймолодший учасник турніру.

Вихованці гуртка «Шахи»(ЗОШ№1) навчаються грати не тільки в шахи та шашки, але й знайомляться з логічними іграми народів світу. Найбільше зараз діти грають в «Stratego», «Так-Тикль», «4 в ряд», «Отелло».

Розвиток та популяризація гри «Stratego» у нас в місті відбувається за підтримки міської влади, профспілкового комітету ВП ППО РАЕС (голова Мельник І. М.)  та  директора ТДВ «Кузнецовський хлібзавод» Ордината О. Я.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.