Рівняни відвідали прем'єру фільму "Сильніше, ніж зброя"

У рівненському кінопалаці "Україна" презентували перший повнометражний документальний фільм від об'єднання #BABYLON’13 - "Сильніше, ніж зброя". Перед цим стрічку вже побачили глядачі у Івано-Франківську, Тернополі та Чернігові.

- Почали знімати на Майдані 1 грудня, хоча були там і раніше. Просто саме після побиття зібрались на Михайлівській площі і дійшли згоди, що треба знімати. Побиття стало таким собі каталізатором. Стало зрозуміло, що такого звірства раніше у нас не було тому це треба фіксувати, - розповів про початок роботи над фільмом один із режисерів #BABYLON’13 Костянтин Кляцкін.

Стрічку "Сильніше, ніж зброя" будуть показувати за кордоном, зокрема у Європі.

- Фільм має переклад на англійську. Європейський ринок нині зацікавлений у таких фільмах. Таким чином ми маємо змогу показати світу, що обєднало нас, - зазначила співробітник відділу дистриб'юції #BABYLON'13 Олександра Братищенко.

Як зазначають автори фільму, "Сильніше, ніж зброя" - це наша з вами історія, яка обпалює серця. У стрічкі згадують події та людей, які з часів Євромайдану до війни на Сході будують нову Україну.

​Фільм показує еволюцію українських реалій від стихійної спроби захоплення Адміністрації Президента 1-го грудня до кривавих боїв у руїнах донецького аеропорту. Він надасть глядачеві можливість заново відчути піднесення і розпач як майдану, так і війни на сході України.

- Коли вивели на черговий розстріл - згадав поля, річки, друзів, дівчину Олю, якій на Майдані обіцяв одружитися... - говорить зі сльозами на очах в одному із кадрів фільму боєць батальйону "Азов". Він побував у полоні сепаратистів.

Творці фільму сподіваються показати свою роботу у російській столиці. А вже 12 грудня фільм планують презентувати у Маріуполі, 13 грудня - у Харкові. Також запланована демонстрація стрічки у Слов'янську та Дніпропетровську.

Як повідомляв раніше сайт "ВСЕ", творці фільму робили його, щоб підсилити енергію будівництва країни.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.