Рівненському музею надарували на 50 тисяч доларів

Сьогодні, 11 грудня, Рівненському художньому музею подарували 25 нових картин. Усі ці картини створені 11 місцевими авторами, а загальна їх сума в доларовому еквіваленті оцінюється в 50 тисяч доларів.

Про це на своїй сторінці у "Фейсбук" повідомив Рівненський фотохудожник Олександр Харват.

- Такий подарунок є ознакою того, що рівень культури та художнього мистецтва в Рівному доволі високий і заслуговує на гідне його вшанування. Проте чиновники, правоохорнці, судді цього не розуміють. Адже Рівне й справді заслуговує на звання культурної столиці краю, а також потужного культурного центру України, - говорять автори. - Зараз важливо підтримувати зростання культури у Рівному та загалом в Україні, бо це - основа просвітництва та нашої української ідентичності.

Нагадуємо, що зараз триває боротьба митців проти загарбання історичної будівлі на Драгоманова, 9, Рівненським Апеляційним судом.

Коментарі

На сьогодні у Рівному є лише один державний музей - Рівненський краєзнавчий, в якому є лише два зали, які експонують частину своєї сакральної колекції. А сотні творів образотворчого мистецтва різних періодів зберігаються у фондосховищі. А чому б нам, рівнянам, не стати схожими на Луцьк, Хмельницький, Житомир, Дніпропетровськ, Львів і практично на всі обласні центри держави, де є художні музеї... Виставкові зали при спілках художників - це інша форма пропаганди мистецтва... І ВСЕ Ж ЗА ХУДОЖНІМ МУЗЕЄМ МАЙБУТНЄ !

Чесно буде так - Музей буде державний і ніхто ніяких будинків там зводити і продавати не зможе,
а коли ця будівля залишиться за апеляційним судом, то (згідно договору між судом та містом) вклавши трохи більше 1 000 000 грн. в ремонт, суд стає власником будівлі й приватизувавши землю, може будувати і продавати все що завгодно. А Вам, шановний ВВВ676 пропоную грунтовніше розширити свою освіту, ознайомившись з тим, чим відрізняється музей від виставкової зали.

Нехай чесно визнають, що вказане приміщення необхідне не музею, а підприємцям, які хочуть там зводити будинки і продавати. Художники можуть виставляти картини, наприклад, в палаці культури м.Рівне, там достатньо місця, але ж ні треба " колотити на голому місці"

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.