Фермери з Рівненщини стажуватимуться у Польщі

Вже на початку наступного року фермери з Рівненщини поїдуть на стажування до своїх польських колег. Ця ініціатива належить Українському центру бізнесу у Варшаві.

- Перші 12 фермерів з Рівненської області поїдуть на стажування на найкращі ферми та сільгоспвиробництва Польщі. Наш досвід показує, що молоді українські спеціалісти швидко навчаються, і коли повертаються додому показують гарний результат. Одного місяця стажування такого фермера у Польщі цілком достатньо, - розповів сьогодні під час візиту на Рівненщину керівник Українського центру бізнесу у Варшаві Ян Маньковський.

Про можливість стажування рівненських фермерів у країнах Євросоюзу говорили й під час візиту до Польщі керівники Рівненської ОДА ще влітку цього року. Про це повідомляє прес-служба Рівненської ОДА.

- Тоді ми вперше спілкувалися на цю тему з польськими колегами. Ідея сподобалася усім. І вже маємо перший конкретний результат. Наші фермери у січні поїдуть до Польщі. Усі витрати на стажування рівненських фермерів бере на себе польські колеги: запрошуюча сторона сприятиме в отриманні віз, забезпечить проживання, харчування та стипендію нашим фермерам. В подальшому спільно з Яном Маньковським розроблятимемо й інші програми підвищення рівня кваліфікації наших аграріїв, - запевнив в.о. голови Рівненської ОДА Юрій Приварський.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.