На Рівненщині спіймали депутатів-корупціонерів

Співробітники державної служби боротьби з економічною злочинністю УМВС України в Рівненській області виявили та задокументували протиправні дії посадових осіб Корнинської сільської ради, які у травні під час голосування за рішення про надання їм та їхнім родичам дозволів на розробку проектів відведення земельних ділянок не повідомили про наявність конфлікту інтересів.

Про це повідомили у СЗГ УМВС України в Рівненській області.

Земельні ділянки виділені на території сільської ради для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд всупереч вимог Закону України "Про засади запобігання і протидії корупції".

- Матеріали відносно десяти представників територіальної громади Корнинської сільської ради скеровано до Рівненської районної прокуратури, з метою притягнення їх до адміністративної відповідальності, передбаченої статтею 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення (порушення вимог щодо повідомлення про конфлікт інтересів), — зазначив начальник УДСБЕЗ УМВС України в Рівненській області Віталій Дума. – Рівненським районним судом вказані особи притягнуті до передбаченої Законом відповідальності у вигляді штрафу.

Ключові слова: 

Коментарі

"від десяти до ста п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян"...
хоть бы не смешили. Это пропорциональное наказание за махинации с землёй?

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.