На Рівненщині острозькі депутати вимагатимуть припинити відключення світла. Online

Депутати Острозької міської ради вирішили вимагати в Кабміну заборонити відключати електрику в їхньому місті. Відповідне звернення планується прийняти на позачерговій сесії Острозької міськради у п'ятницю, 12 грудня.

Запис Позачергової сесії Острозької міськради:

Серед питань порядку денного сесії, депутати планують розглянути і прийняти звернення до Кабміну: "Про звернення депутатів Острозької міської ради до Кабінету Міністрів України щодо заборони відключення електропостачання в місті Острог у зв'язку з входженням території до 30-кілометрової зони спостереження ХАЕС".

Як повідомив перший заступник міського голови Острога Віталій Ундір, депутати хочуть отримати пояснення від електропостачаючої компанії, парламентарів і урядовців, щодо ситуації з відключеннями.

– На комісіях була пропозиція покликати керівництво Обленерго (ПАТ "Рівнеенерго" – авт.) та нардепа Юрія Вознюка (народний депутат, обраний по 153 виборчому округу, куди входить місто Острог – авт.) на сесію, щоб пояснили: чому уряд говорить про добудову 3-4 блоків ХАЕС і вимикає світло!– сказав Віталій Ундір.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.