Учасники АТО провели у Рівному урок мужності

У Рівненському кооперативному економіко-правовому коледжі відбувся урок мужності для студентів випускних курсів.

Про це повідомили з прес-центру оперативного командування "Північ".

В зустрічі з молоддю взяли участь начальник медичної служби оперативного командування "Північ" полковник медичної служби Михайло Кисильчук та начальник прес-центру підполковник Анатолій Прошин, які декілька місяців поспіль брали безпосередню участь у антитерористичній операції.

Старші офіцери розповіли присутнім про умови та небезпеки в яких військовослужбовці виконують поставлені завдання на Сході держави. Підполковник Анатолій Прошин представив фото та відеоматеріали із зони АТО, а також докази присутності на Донбасі військовослужбовців, техніки зброї і боєприпасів Збройних Сил Російської Федерації.

Полковник медичної служби Михайло Кисильчук звернув увагу молоді на те, що поряд з бойовими завданнями обов’язком кожного військовослужбовця є збереження життя та здоров’я людей, як товаришів по службі, так і цивільних, які в результаті обстрілів бойовиками часто потребують медичної допомоги.

Очевидці подій АТО охоче відповідали на всі запитання та пообіцяли прийти до студентів знову, адже охочих юнаків та дівчат зустрітися з військовими було набагато більше ніж помістилося в найбільшу аудиторію навчального закладу.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.