У Рівному складуть обітницю тверезості

У неділю об 11.30 на парафії Іова Почаївського м.Рівне (вул. Дубенська, 113-в) відбудеться складання обітниці тверезості.

- Зважаючи на глибоку ураженість України, в тому числі Рівненщини пияцтвом запрошуємо якнайкраще висвітлити цю подію. Під час бойових дій на Сході України загинули декілька тисяч людей і ми цим дуже засмучені. Але щороку через наслідки вживання алкоголю та тютюну вмирають і гинуть більше 200 тисяч українців. Знаходячись у полоні нав'язаних проалкогольних міфів, ми неначе справжні зомбі виконуємо волю безвідповідальних політиків і ділків від алкомафії. Віддаємо тяжко зароблені гривні за те, від чого деградуємо, хворіємо і гинемо. Рівень вживання алкоголю в Україні один з найвищих у світі, навіть вище ніж у Росії. Щоб розірвати це зачароване коло алкогольного дурману православні християни з парафії преп. Іова Почаївського м.Рівне вирішили прийняти обітницю тверезості, - повідомив один із засновників ВГР «Твереза Україна» Сергій Одарченко.

Обітниця тверезості приймається для того, щоб:
- або подолати в собі алкогольну, тютюнову чи іншу залежність;
- або допомогти звільнитись від цих пристрастей своїм рідним і близьким;
- або захистити себе, своїх дітей та інших рідних і близьких людей від різноманітних спокус і небезпеки потрапити в алкогольну, тютюнову залежність або інші згубні пристрасті.

- Для людей, які вивчають алкогольну проблему, стає очевидним, що спасіння для алкоголіка - це повна відмова від вживання спиртовмісних виробів, - наголошує Сергій Одарченко, - Якщо ми не допоможемо нашим страждаючим рідним своїм прикладом тверезого життя, якщо вони не побачать, що можна реально повноцінно жити без "святкової випивки", то вони не зможуть вийти з полону алкогольної залежності.

Координатори ВГР «Твереза Україна» переконують: обітниця тверезості - це потужний запобіжний засіб для людей, які ще не мають порочних залежностей. Це прекрасна допомога для родичів страждаючих, які повинні допомагати своїм рідним не лише словом, але й ділом.

- Оскільки ця недуга є глибоко духовної природи, то і жертва відмови від споживання алкоголю є цінною в очах Бога. Християнин добровільно відмовляючись від споживання алкоголю, через таку жертву засвідчує перед Богом, що справді вболіває за поневолену духом пияцтва людину і з любові до неї бере на себе терпіння в намірі, щоб Господь прийняв жертву і дарував зцілюючу силу хворій людині. Бог не залишить без своєї допомоги людину, яка бажає жити тверезо, - зазначає Сергій Одарченко.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.