У Рівному відкрили меморіальну дошку Герою Небесної сотні

12 грудня на подвір’ї НВК школи-ліцею №19 відкрили меморіальну дошку Герою України, Герою Небесної Сотні, Почесному громадянину Рівного Олександру Храпаченку.

- Олександр був дуже енергійною та цікавою людиною. Він дуже любив свою школу, коли ми прогулювались з ним тут, то він постійно показував на вікна свого класу, та розповідав різні веселі історії зі свого життя. Коли ми дізнались що він був на майдані - нас не здивувало що він там.  Він був рішучою та сміливою людиною, нам всім потрібно повчитись у нього, - розповіли друзі Олександра.

на відео: класний керівник Олександра Храпаченка Зоя Наконечна

- Всі ми його дуже любимо , та згадуємо, якою доброю та світлою людиною був Олександр. Він був особливим, талановитим хлопцем. Найбільше свій талант проявляв у акторський майстерності, зі школи грав у КВН, був талановитим режисером. Нам всім за честь, бути знайомим з такою людиною.- розповіла класний керівник Олександра Храпаченка, Зоя Наконечна.

Після промов однокласників, одногрупників та друзів, меморіальну дошку освятив настоятель Свято-Софіївської парафії отець Василь.

Нагадаємо:

Олександр Храпаченко загинув на Майдані у м. Києві 20 лютого 2014 року від кулі снайпера, що потрапила у ключицю, пройшла легені та застрягла у печінці . Убитий близько 11 години. Смерть настала миттєво.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.