Мер Рівного хоче забрати у "непростих людей" "жирні" маршрути

11 грудня у Рівному було підписано угоду між представниками корейської компанії "MST Global inc." та Рівненською міською радою відносно запровадження єдиного електронного квитка у громадському транспорті міста.

- В угоді були такі пункти, які ми намагалися змінити, а корейські представники відмовлялися їх змінювати. Ми працювали весь день і всю ніч для того, щоб для Рівного ця угода принесла якнайбільше користі та найменше грошових витрат.

За словами Володимира Хомка, корейці обіцяють інвестувати у Рівне 15 мільйонів доларів. 

- За ці кошти я планую, і думаю, що депутати мене підтримають, забрати самі "жирні" маршрути у приватних перевізників, закупити на них автобуси, та передати їх у власність "Рівнеелектротранс". Тобто повернути їх у власність міста, - розповів мер Рівного.

Як повідомив, Володимир Хомко, раніше "Рівнеелектротранс" перевозив близько 50% рівнян, а наразі, через те, що всі найприбутковіші маршрути розібрали, та розділили між собою приватні перевізники, тільки близько 30%.

Також керівник міста припустив, що публікація цих його слів викличе шквал емоцій, через те, що ці маршрути належать "непростим" людям.

Ключові слова: 

Коментарі

Мер зробить хорошу справу, чому відразу такі негативні коментарі. В старі так звані "переобладнані" маршрутки бридко заходити, вони незручні, брудні і обідрані. В мене особисто була думка звернутись до міського голови з проханням познімати цей жах з маршрутів!!! Добре, що це питання мер вирішує, замість того, щоб подякувати, починають обливати брудом...Давайте припиняти ці безглузді звинувачення, а об"єднуватись навколо хороших справ і підтримувати владу там, де це має місце.

Не забувайте про нинішнього очільника ДАІ Області. Семенюка в якого близько 50 маршруток і які їздять на самих "жирних маршрутах". Побачим як Хомко в нього буде "віджимати " бізнес. Напевно знайдуть підприємців одинаків які по вуха в кридитах і залишать їх при інтересах.

та с**а все собі хоче забрати...санком під себе, тролейбуси під себе, тепер і маршрутки мають меру відкати платити...Хомко-ХАБАРНИК

Пане мер,спробуйте забрати маршрут у колишнього начальника Рівненської міліції п.Самолюка і у решти на нього схожих.Цікаво буде подивитись))))))))

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.