Популярний косметологічний центр допоможе рівнянкам підготуватися до Нового року

Виглядати гарно завжди – саме під цим гаслом слід зустрічати Новий рік. Адже говорять, що як зустрінеш Новий рік, так його і проведеш. Саме тому ми пропонуємо Вам оновити не лише гардероб чи список справ. Косметологічний центр "Алхімія краси" допоможе Вам повністю оновити зовнішній вигляд та забезпечити здорову і привабливу шкіру обличчя і тіла на тривалий час.

"Алхімія краси" представляє Вашій увазі лінію хімічних пілінгів для обличчя і тіла – Sesderma. Продукція Sesderma займає лідируючі місця в області дерматології та косметології.

Лабораторія Sesderma була створена групою професіоналів, які хотіли забезпечити своїм пацієнтам лікарські засоби зі специфічним лікувальним ефектом при конкретній проблемі зі шкірою, понад 25 років тому. І до цього часу лабораторія не втрачає своєї актуальності, а їхні новітні розробки – просто шедеври естетики та здоров’я. Саме тому "Алхімія краси", дбаючи про красу та здоров'я своїх клієнтів, пропонує насолодитися лікувальною дією та ефектом омолодження шкіри за допомогою пілінгів Sesderma.

Метою створення лабораторії Sesderma була розробка інноваційних препаратів найвищої якості в області дерматології. Два десятки років тому Sesderma була піонером у випуску продуктів з альфа- і бета-оксикислоти. Крім того, на сьогодні спеціалісти Sesderma розробили безліч інших дерматологічних лікувальних засобів для усунення таких проблем шкіри, як вітіліго, себорейний дерматит, атопічні захворювання тощо. Зокрема, в межах лікарської косметики з'явилися нові препарати по догляду за шкірою обличчя і тіла, що запобігають старінню шкіри, заповнюють зморшки, володіють тонізуючим ефектом дії на шкіру та ін.

На фото: шкіра обличчя  до і після пілінгу

Таким чином, завдяки "Алхімії краси" Ви можете повністю приготуватися до Нового 2015 року, адже з пілінгами Sesderma Ви отримаєте таке омолодження шкіри, що час – не матиме значення. Своїм клієнтам "Алхімія краси" бажає в Новому році тільки найкращого!

Завітати до "Алхімії краси" Ви можете за адресою: вул. Міцкевича, 108. Або записатися на процедуру за телефонами: (095) 888-48-86; (098) 500-45-95 та (0362)26-28-48.

Косметологічний центр має свої офіційні сторінки і у соцмережах "Вконтакте" та "Facebook".