На Рівненщині перевірять комунальні заклади

Фінансово-господарську діяльність та штатний розпис комунальних підприємств пропонують детально вивчити члени постійної комісії обласної ради з економічних питань та комунальної власності.

Робитимуть це у форматі робочої групи, яка має відвідати комунальні підприємства, ознайомитись із станом справ на них, проаналізує план фінансово-господарської діяльності та їх штатний розпис.

- Передував цій рекомендації розгляд фінансово-господарських планів та штатних розписів на наступний рік комунальних підприємств обласної ради. Порушувалися питання по «Управлінню майновим комплексом», «Автобазі», «Рівнекнизі», «Рівнеоблводоканалі» та «Міжнародному аеропорту Рівне». У нас виникла низка питань щодо причин прогнозованого зниження чистого доходу та рівня заробітної плати керівництва. Відтак, депутати нарешті зрозуміли, що потрібно більш жорстко контролювати діяльність комунальних підприємств, - коментує депутатську ініціативу голова Рівненської облради Михайло Кириллов.

Зокрема, до керівництва «Рівнекниги» виникли питання щодо величин заробітної плати на підприємстві, а керівнику «Рівнеоблводоканалу» доручили перевірити матеріальні цінності, які пропонуються для списання в частині їх придатності для відновлення та подальшого використання. Крім того, обранці обговорили  перспективи об’єднання КП «Автобаза» та "Управління майновим комплексом» в єдине комунальне підприємство. 

Про це повідомляє прес-служба Рівненської облради.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.