Спецпризначенці Рівненщини розповіли сиротам про обов’язок захищати Батьківщину

Командир роти міліції громадської безпеки особливого призначення підполковник міліції Іван Котяш, який нещодавно повернувся із зони АТО, разом зі своїм колегою розповіли та показали вихованцям Олександрійської школи-інтернату про громадянський обов’язок та як сьогодні патріоти України захищають свою Батьківщину.

Зустріч з дітьми відбулась у рамках проведення Всеукраїнського тижня права. В Олександрійській школі-інтернаті одинадцять вихованців і десять з них – хлопці. Майже всі юнаки хочуть бути захисниками Вітчизни. Хтось бачить себе десантником, хтось – правоохоронцем.

— Міліціонери, які були в зоні АТО, розповіли нам, як вони там воювали та якими зусиллями вони захищають нашу Батьківщину, — ділиться враженнями Дмитро, учень восьмого класу Олександрійської школи-інтернату. — Найцікавіше мені було потримати зброю, сфотографуватись з учасниками АТО і зі зброєю. Я хотів би, щоб вони ще до нас приїжджали і ми ще так цікаво спілкувались. Мені це дуже цікаво, адже я мрію бути військовим та вступити у військове училище.

— Діти дивляться новини про події на Сході і в них багато питань виникає, що відбувається в зоні АТО, як там живуть люди, які захищають цілісність України, — розповідає директор комунального закладу «Олександрійська загальноосвітня школа-інтернат» Наталія Тарасевич. — У нас є діти, які висловили бажання продовжити навчання у військових училищах, тому ми запросили правоохоронців, які брали участь у воєнних діях. Діти зрозуміли, що не лише потрібно знати свої права, а й виконувати свої обов’язки та бути гідними своєї держави.

Всі мали змогу потримати в руках справжню бойову зброю, яку привезли з собою спецпризначенці, одягнути бронежилети та подивитись в бінокль. Але найцікавішими для дітей та вчителів були розповіді Івана Леонідовича про ситуацію на Сході, адже така можливість їм випала вперше.

Про це повідомили у СЗГ УМВС України в Рівненській області.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.