Депутати Рівнеоблради проситимуть міністра не економити на медиках

Сьогодні депутати облради, члени постійної комісії з питань місцевого самоврядування, розвитку територій та європейської інтеграції підтримали звернення до Міністерства охорони здоров‘я України щодо запровадження виплати допомоги на оздоровлення молодшому медичному персоналу та рекомендують винести його на розгляд сесії облради.

 Для цього необхідно внести зміни до відповідної постанови Кабінету Міністрів України, передбачивши виплату допомоги на оздоровлення молодшим медичним працівникам державних і комунальних закладів охорони здоров‘я у розмірі посадового окладу під час надання основної щорічної відпустки.

Давно відомо, що молодший медперсонал отримує мінімальну заробітну плату, хоча службове навантаження на них значне, - дорікали на засіданні комісії депутати, - тому впровадження запропонованих змін дасть можливість дещо підвищити заробітну плату цим найменш оплачуваним працівникам – санітаркам-прибиральницям, санітаркам-буфетницям та іншим. Тим паче, що зростання цін, яке спостерігається останнім часом, зменшує покупну спроможність їх мінімальних зарплат.

Відтак депутати обласної ради наполягатимуть на розгляді та прийнятті запропонованих змін на державному рівні.

Про це повідомили у прес-службі облради.

Ключові слова: 

Коментарі

Спеціально для тих кому засліпило, у кого параноя або тих хто не вміє користуватись Інтернетом дублюю посилання на деякі статті по темі. Інші знайдете самі.

В управлінні охорони здоров'я Рівненської ОДА з'явиться новий начальник?

Депутати Рівнеоблради підтримують «регіонала» на посаду головлікаря дитячої лікарні

У Рівнеоблради ділитимуть посади керівників медзакладів. Оn line

Постійно вам ввижаютьсяякісь змови і підступи. Лікуйтесь і вчіться користуватись новітніми технологіями.

А чому сайт "чесних новин " зняв всі новини про дерибан посад головних лікарів області напередодні сесії облради?

Масштабне прохання. Нічого, що рівень корупції в десятки разів вище цього прохання, нічого, що інфляція і курсова різниця зїсть в кілька разів цю виплату... Все рівно просять.... Це ж скільки людей думали над таким проханням. Мабуть - на інші системні речі руки не доходять(

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.