Мер Рівного сходив на колишнє місце роботи

У неділю, 14 грудня в Національному університеті водного господарства та природокористування відбувся перший у цьому навчальному році День відкритих дверей для випускників шкіл міста та області. Захід відкрив ректор НУВГП, доктор сільськогосподарських наук, професор Віктор Мошинський.

- День відкритих НУВГП – це можливість почути цікаву інформацію з перших вуст, задати запитання ректору та проректорам, директорам інститутів, працівникам приймальної комісії, поспілкуватися у неформальній атмосфері із завідувачами кафедр, викладачами та студентами, - наголосив у своєму вступному слові ректор НУВГП Віктор Мошинський.

В рамках програми заходу також відбулася зустріч з ректором та директорами навчально-наукових інститутів, спілкування з випускником та колишнім співробітником цього ж навчального закладу, міським головою Рівного Володимиром Хомком.

Випускники середніх шкіл та учні вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації, що зібралися на зустріч із професорсько-викладацьким складом НУВГП, мали можливість ознайомитися з умовами вступу до університету у 2015 році. Про це їм докладно розповів відповідальний секретар приймальної комісії університету, кандидат технічних наук, доцент Олег Кухнюк.

Крім того, відбулася презентація навчально-наукових інститутів НУВГП, його підготовчих курсів та екскурсія університетським містечком.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.